Philips představil tři nové žárovky ovládané smartphony

hue

Společnost Philips postupně přidává nové a nové svítící žárovky do své produktové řady Hue. Philips Hue je aplikace dostupná zdarma na Google Play, díky které můžete ovládat jakoukoliv Philips Hue žárovku. Hrátky se světly jsou momentálně v módě a Philips není pozadu. S jeho rozmanitými produkty budete moci pomocí Android zařízení měnit tón, kontrast i barvy a vytvořit si jakoukoliv světelnou náladu od romantiky až po relax.

philips hue bulbphilips hue designphilips hue žárovka

Nové tři produkty jsou 3D-printed luminaries, lux a tap. Protože samotné názvy moc neříkají zde je menší popis:

  • 3D-printed luminaries: V podstatě se jedná o dekorativní osvětlení vypadající dobře esteticky a mající stejné vlastnosti a sílu jako klasické Hue žárovky.
  • Lux: Prakticky se jedná o normální žárovku, ale místo veškerých barevných funkcí je pouze bílá s možnostmi ztmavení a zesvětlení. Vhodná pro ty, co si nepotrpí na spoustě extravagantních barev.
  • Tap: Tato malá věcička je vesměs vypínač pro Hue. Místo používání aplikace pro kontrolu světel jednoduše otáčíte kohoutkem pro ovládání světelnosti. Tou zajímavější částí ale je, že zmíněným otáčením využíváte kinetickou energii a pro žárovku tedy nepotřebujete žádné baterie, napájení a dráty.

philips lux philips tap

Smart starts here

Smart starts here

Philips Hue
Verze 1.3.2
Velikost 19 MB
2.3+


Install

Zdroj: AndroidPolice.

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)