Pět nejočekávanějších Android smartphonů roku 2013

Motorola-Droid-X01

Pořídit si nový smartphone není vůbec snadná a jednoduchá věc. Především v okamžiku, kdy se trochu vyznáte a víte, co všechno by takový chytrý telefon měl umět. A dvojnásob platí, že kdo systému Android alespoň trochu rozumí, více před nákupem přemýšlí. Po skončení veletrhu CES v Las Vegas se objevilo hned několik zaručených žebříčků, které se nás snaží ještě více zmást. Zahraniční servery začaly velmi rychle totiž sestavovat seznamy přístrojů, které stojí v letošním roce za pořízení. Tady vám představujeme jednu takovou nabídku.

5. místo

Motorola X

Hodně se o něm mluví. A jsou to skutečně silácké řeči. Smartphone s označením X vzniká v těsném spojení společností Google a Motorola a má kombinovat vysokou hardwarovou kvalitu, design a především vysoký výkon. Google si hlavně slibuje, že vypustí na trh dravého tygra, který udeří hlavně proti iPhonu. Poslat SMS a vytočit číslo známého však budeme moci až někdy v polovině letošního roku.

 

4. místo

HTC M7

Tohle bude vlajková loď se vším všudy. Výkonný přístroj se systémem Android, který vytáhne společnost HTC zpět do čela pelotonu největších výrobců mobilních telefonů. Přístroj nabídne 4,7“ displej s 1080p rozlišení, 32 GB vnitřního úložného prostoru, čtyřjádrový procesor a pevné hliníkové tělo.

 

3. místo

Sony Xperia Z Yuga

Nikdo přesně neví, co tenhle telefon má představovat, čím má být a hlavně, kdo si ho oblíbí. Ze strany Sony to může být velká střelba do neznáma, ale na druhou stranu je opravdu hezký. Kdo by nechtěl smartphone s displejem od kraje ke kraji? Líbí se vám?

 

2. místo

Nový Nexus

Teď si dovolíme trochu spekulovat. Google slíbil, že řada Nexus rozhodně neusne a objeví se další dokonalý smartphone. Může to být klidně pravda a na sklonku roku se objeví Nexus 5. A pozor, stát se to může a někteří novináři tvrdí, že to bude nejlepší telefon roku 2013. Šetřit na chiméru je hezká věc, ale také se našinec nemusí dočkat. Stačí se podívat na dostupnost modelu Nexus 4 na českém trhu.

 

1. místo

Samsung Galaxy S4

Na S4 se čeká opravdu dlouho a až se v dubnu objeví, bude to hit. O tom nikdo nepochybuje. Pochybnosti trochu vládnout nad datem uvedení na trh, ale i tak půjde v roce 2013 asi o jeden z nejlepších Android smartphonů. A pochybovat nad úspěchem je téměř hřích. Kdo totiž nechtěl telefon s 1080p AMOLED displejem, který podle všeho bude vybaven novou technologií, která zajistí ohebnost a nerozbitnost.

 

 

Jak jste na tom vy? Čekáte ještě na lepší telefon? Nebo jste ten svůj v seznamu nenašli?

Zdroj: www.oneclickroot.com

Karel Drda
O Autorovi - Karel Drda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)