Pařba na víkend – tipy na Android hry 155

frontline main

Dobrý den, vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend. Dnes pro vás jako vždy máme pečlivě vybrané Android hry. Jako první vás čeká pokračování populární střílečky z třetí osoby s parádním zpracováním Frontline Commando 2, poté si zahrajeme dvakrát oceněnou mobilní strategickou deskovou hru s lokálním i online multiplayerem až pro čtyři hráče v Pathogen – Strategy Board Game. Ve třetí hře Roid Rage si zalétáme s malou vesmírnou loďkou na skóre, pohodu však nečekejte, u hry necháte nervy. Čtvrtá hra nabízí rozbíjení skleněných objektů vrhacími koulemi, tento nápaditý a velmi povedený počin přichází od tvůrců Sprinkle s názvem Smash Hit a na závěr si zajezdíme s chamtivými trpaslíky v dolech v Greedy Dwarf.

Frontline Commando 2

Pokračování populární střílečky z třetí osoby přichází s parádním zpracováním. Grafika je velmi povedená a milovníci zbraní si přijdou na své s obrovským arzenálem rozdílných pušek a doplňků. Ovládání zůstalo stejné a tak kromě přebíhání za barikádami budeme převážně střílet a házet granáty. V kampani vás bude čekat 40 unikátních misí a 13 speciálních výzev. Nově se dá Frontline Commando 2 zařadit mezi online střílečky, kde si to rozdáte s jednotkami ostatních hráčů po celém světě. Již tradičně můžete ve hře využívat Glu zlaťáky pro nakupování lepší výbavy a větší konkurenceschopnosti, nicméně in-app nákupy můžete ve hře vypnout a hru si nějakou chvíli užít i bez reálných peněz.

frontline commando 2 poster frontline commando 2

FRONTLINE COMMANDO 2
Verze 1.0.1
Velikost 80 MB
2.1+


Zdarma

Pathogen – Strategy Board Game

Studio Birnam Wood Games přišlo se strategickou deskovou hrou pro mobilní zařízení a ihned slavilo velký úspěch, jelikož hra vyhrála dvě ocenění a také byla velmi dobře přijatá jak recenzenty, tak hráči. Princip hry spočívá v obsazení co největší herní plochy vlastními kolečky a čtverečky. Na herní plochu tedy pokládáte zářivá kolečka o různých úrovních a snažíte se obsazovat i kolečka svého protihráče. V této hře je potřeba uvažovat několik tahů dopředu a tak se mnohdy srovnává s klasickými šachy či hrou Go. Pathogen pro jednoho hráče nabídne rozsáhlou kampaň, avšak dalším velkým lákadlem je lokální i online hra až pro 4 hráče. Grafika hry připomíná zářivou verzi sci-fi filmů z osmdesátých let, což není na škodu a tenhle strategický skvost si můžete zakoupit na Google Play za zhruba 60 korun. Utracených peněz tentokrát litovat určitě nebudete.

pathogen strategy board game pathogen

Pathogen – Strategy Board Game
Verze 2.7.1
Velikost 49 MB
2.2+


60,19 Kč

Roid Rage

Jednoduché hry na skóre jsou stále populární, což dokázal nedávný hit Flappy Bird a s Roid Rage od studia Butterscotch Shenanigans to není jinak. Hra má velmi jednoduché ovládání a princip, ale i tak budete mít chuť si často zanadávat nebo hodit se svým zařízením o zeď. V Roid Rage ovládáte malou vesmírnou loď, se kterou sbíráte rozlitou šťávu ve vesmíru, bohužel kolem vás jsou všude asteroidy a každý dotek vyústí ve srážku a konec hry. Roid Rage stáhnete na Google Play zdarma s možnostmi in-app nákupů, jejich využití je však pouze kosmetického charakteru.

roid rage roid ragee

Roid Rage
Verze 1.1.1
Velikost 13 MB
2.1+


Zdarma

Smash Hit

Od tvůrců Sprinkle přichází další velmi příjemná a nápaditá hra Smash Hit. Ve hře budeme pomocí vrhaných koulí rozbíjet skleněné útvary. Některé budeme rozbíjet za účelem nasbírání více vrhaných koulí a některé budeme rozbíjet, protože nám brání v cestě. Narazit do skleněných obdélníků nechceme, jelikož se nám takhle odečte deset koulí, které se pro postup více než hodí. Fyzikální model hry je na výborné úrovni, stejně tak jako grafika a hudební doprovod. Hra může částečně připomínat „endless runnery“, ale úseky ve hře jsou oddělené, takže nezačínáte od začátku, ale vždy od posledního ukončeného levelu. Jednotlivé úseky vypadají vždy rozdílně a tak hra není monotónní. Smash Hit seženete na Google Play zdarma s in-app nákupy.

smash hit smash hitt

Smash Hit
Verze 1.0.0
Velikost 39 MB
2.3+


Zdarma

Greedy Dwarf

Trpaslíci byli chamtiví, kopali příliš hluboko a probudili velkého draka, proto se musí co nejrychleji dostat z dolů. V roli jednoho z nich naskočíte do těžařského vozíku a zběsilá jízda může začít. Ve vozíku pojedete tunely i úzkými cestičkami na lávě, vzhůru nohama, či obrovskými spirálami, a aby toho nebylo málo, tak si budete hrát i s gravitací a jezdit po stropě. Kromě klasického 3D zobrazení se bude kamera přepínat i do pohledu z boku. Hra nabídne 32 kol, dynamickou hudbu, dva druhy ovládání, a několik herních módů. To vše v novince od studia Crescent Moon Games za necelou dvacku na Google Play, nebo ve verzi zdarma pro vyzkoušení.

greedy dwarf gravity greedy dwarf

Greedy Dwarf
Verze 1.0
Velikost 28 MB
2.3+


19,57 Kč


Zdarma

Odkaz na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 154

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 153

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 152

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 155

Pařba na víkend - tipy na Android hry 155

 

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)