Pařba na víkend – tipy na Android hry 90 (Tegra speciál 2)

horn main

Vítejte u pokračování speciálního dílu, ve kterém si představíme dalších 5 her pro Tegra 3 procesor. V dnešní již devadesáté Pařbě na víkend začneme akční adventurou s pohledem z třetí osoby s unikátním herním prostředím a skvělými namluvenými dialogy ve hře Horn. Poté si užijeme temného příběhu plného intrik a záhad ve strašidelné RPG hře Dark Meadow: The Pact. Jestli vám chybí klasické automatové střílečky, tak vás potěšíme s třetí hrou Renaissance Blood, dále budeme demolovat lidská města s mimozemskou stavební firmou v logicko-fyzikální hře Demolition Inc. a na závěr jedna asijská netradiční, ale vizuálně nádherná hra Sumioni (墨鬼).

Rád bych ještě řekl, že pokud nemáte zařízení s Tegra procesorem, neznamená to, že si nevyberete. Několik her z dnešního i minulého dílu jsou dostupné ve verzích i pro normální zařízení a může se stát, že některé tituly se pro ně teprve uvolní.

Horn

Akční adventura z pohledu třetí osoby s velmi propracovaným příběhem úžasnou grafikou, namluvenými dialogy a unikátním magickým prostředím. Hrajete za mladého učně kováře zvaného Horn, který se probouzí a nachází svou vesnici a okolí poseté obrovskými a někdy i zábavnými příšerami. Všechny tyhle příšery jsou lidé a zvířata přeměněna kletbou a jenom vy máte tu moc jim pomoci. Na své cestě za osvobozením všech zažijete mnoho dobrodružství, ve kterých bude třeba využít svůj meč, kuši, hudební roh a také hlavu pro řešení logický situací. Ovládání hry je přívětivé a souboje s obrovskými protivníky jsou ohromující. Horn je na Google play za zhruba 160 korun a patří k jedněm z mála her, co si takto vysokou cenu zaslouží.


Horn™
Zynga
Verze 1.0 (19. 9. 2012)
Velikost 1,7 G
3.2+


159,24 Kč

Dark Meadow: The Pact

V této hře se probouzíte na začátku v nemocnici a nemáte tušení, jak a kdy jste se tam dostali. Takto začíná temný příběh plný intrik a záhad. Jedná o RPG hru běžící na Unreal Enginu 3 a díky tomu nabízející perfektní grafické provedení doplněné  velmi kvalitním dabingem a herními zvuky. Tuto hru doporučujeme hrát v noci se sluchátky a užívat si procházení temnými chodbami a bojování s nejrůznějšími stvůrami. Dark Meadow: The Pact nabízí již osvědčený způsob boje, ve kterém uhýbáte, vykrýváte, nebo se bráníte útokům nepřátel a následně při první příležitosti provedete sérii útoků tažením prstu po obrazovce. Pro urychlení můžete sem tam použít jakousi bombu anebo si nakoupit lepší věci pomocí dostupných mikrotransakcí, díky kterým si hru můžete stáhnout zadarmo a jelikož se jedná o velmi zajímavý kousek tak stažení doporučujeme.


Dark Meadow: The Pact
Phosphor Games Studio
Verze 1.1.29 (24. 5. 2012)
Velikost 540 MB
2.3.3+


Zdarma

Renaissance Blood

Chybí vám klasické automatové střílečky? V tom případě by vás tato hra mohla zaujmout. Za zhruba 75 korun dostanete povedenou střílečku z první osoby se skvělou grafikou a herní fyzikou. Hra chodí za vás a vy pouze míříte a střílíte. K dispozici budete mít kuši, historickou pušku, a pokud se, nepřátelé přiblíží příliš, není nad to přetáhnout je pořádným palcátem. Raneissance Blood se snaží nabídnout i příběh, podpořený pěknými videi, ve kterém hledáte odkaz Leonarda Da Vinci.


Renaissance Blood THD
BRIDEA Smart
Verze 1.5 (6. 9. 2012)
Velikost 374 MB
2.2+


74,87 Kč

Demolition inc.

Velmi povedená a netradiční hra, ve které bude vašim hlavním úkolem demolice lidských měst. Tuto činnost budete provádět jako mimozemská firma na objednávku. Budovy budete ničit převážně vytvářením nehod. K dispozici budete mít různá lepidla, oleje, výbušné krávy, nebo sami můžete převzít kontrolu nad automobilem a způsobit katastrofu. Tato hra prověří váš smysl pro odhad a sem tam si nad ni budete lámat i hlavu. Hra je velmi fyzikálně založená a na hroutící se budovy je radost pohledět. Demolition inc. nabízí k dohrání 6 měst, 30 lokací, rampage mód a to vše za zhruba 50 korun. Ze všech Tegra her je Demolition inc. jedna z těch, u kterých jsme strávili nejvíce času. Demolition inc. je ne Google play ve dvou verzích, jedna pro Tegra zařízení a druhá i pro ostatní telefony s dostačujícím výkonem.


Demolition Inc. THD
Zeroscale Games
Verze 26.72174 (15. 11. 2012)
Velikost 239 MB
2.3+


49,00 Kč


49,00 Kč

Sumioni (墨鬼)

Vizuálně nádherná hra s kreslenou grafikou a hlavním hrdinou, který částečně připomíná Hellboye. Jedná se o klasickou bojovku s mnoha netradičními prvky. Kromě klasických kombo útoků a klikání zde využíváte i inkoust, díky kterému můžete tvořit ohnivá, či elektrická kouzla, nebo vyčarovat bájná zvířata, která vám pomohou v boji. Inkoust nemusíte využívat pouze v boji, ale také si zněj přikreslovat třeba rampy pro větší doskoky. Sumioni je rozhodně zajímavá hra, ale někoho možná odradí velká cena, a to 250 korun.


墨鬼THD
ACQUIRE corporation
Verze 1.00 (12. 10. 2012)
Velikost 424 MB
4.0+


249,62 Kč

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 90 (Tegra speciál 2)

Pařba na víkend - tipy na Android hry 90 (Tegra speciál 2)

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)