Pařba na víkend – Tipy na Android hry 68

projectmain

V dnešním díle si ukážeme hry převážně zdarma, podíváme se na luxusní auta, zabojujeme si proti mimozemšťanům ve vesmírných bitvách, uvolníme se s oddechovkou SpeedMoto, vžijeme se do role roztomilé, ale nebezpečné čtyřruké příšerky a pokusíme se utéci z vězení ve hře Dotard’s Escape. Jako zajímavé a kvalitní tipy doporučuji hlavně Strikefleet Omega a Project 83113.

Sports Car Challenge

Tato hra má velký potenciál, který využívá jenom z části, a proto se nedočkala vřelého přijetí. Nejedná se o klasické závody aut, ale spíše o jejich demonstraci. Po spuštění hry se vám objeví mnoho značek, ze kterých si vyberete svého mazlíčka. Vybrané auto si můžete v perfektní grafice a reálnosti prohlédnout, změnit disky, barvu, vyfotit do telefonu, poslat na sociální sítě a dokonce se podívat i do interiéru. Poté již konečně dochází na nějaké ježdění. Vybrat si můžete slalom, jízdu na okruhu, anebo sprint na rovné cestě. Vždy hrajete sami proti sobě a poměřovat se s ostatními můžete pouze přes online žebříček. Mně se hra moc líbí, je lehce nedodělaná, ale sází hlavně na ukázky a prohlídky. Moc značek a aut zde zatím není, každopádně vycházejí další a další aktualizace a doufám, že hru vypilují k dokonalosti.


Sports Car Challenge
FISHLABS Entertainment GmbH
Verze 1.0.760 (22. 6. 2012)
Velikost 29 MB
2.3+


Zdarma

 

Strikefleet Omega

Země byla zničena a aby lidé přežili, musí zničit broučí královnu, a tak vyšlou vesmírnou letku řízenou vámi ukončit invazi brouků. Jedná se o strategickou hru, ve které ovládáte vesmírné lodě a jejich stíhačky. Lodí je několik typů od klasických, které vypouští stíhačky až po dělostřelecké či minové. Stíhačky ovládáte tažením prstu po display a určujete jim dráhu jako v Air Control. Lodě samozřejmě vylepšujete a dokupujete. Hra je zdarma a poměrně dlouho tak i vydrží, ale s postupem se ztěžuje a sem tam se hodí investovat nějaké reálné peníze, tentokrát je však nevytýkám, jelikož si je hra zaslouží.

Strikefleet Omega
6waves
Verze 1.2.0g (6. 7. 2012)
Velikost 48 MB
2.2+


Zdarma

 

SpeedMoto

Klasická oddechovka, která vás zabaví na zastávkách a záchodech, nebo která poslouží k předhánění se ve skóre s kamarády, spolupracovníky a spolužáky. Ovládáte zde motorku a snažíte se dojet co nejdál po silnici plné zatáčejících aut a náklaďáků. Hru ovládáte pomocí akcelerometru a klikáním na obrazovku pro přidávání turba.

SpeedMoto
OoO studio
Verze 1.0.7 (2. 7. 2012)
Velikost 4,1 MB
2.1+


Zdarma

 

Project 83113

Speciální jednotka 83113 byla stvořena k jedné věci, a to přinést konec vzbouřeným strojům. Jedná se o akční hru s intuitivním ovládáním, skvělou grafikou a hratelností. Tato hra byla velmi populární na iOS a po chvilce hraní budete také vědět proč. Hrou vás vede pěkně zpracovaný komix. Na výběr budete mít také velké množství zbraní, které můžete dále vylepšovat. Podle informací na Google Play je hra dočasně zdarma, proto stahujte, jedná se o velmi kvalitní a zábavný kousek.


Project 83113
NCsoft Corporation
Verze v1.0 (18. 6. 2012)
Velikost 59 MB
2.2+


Zdarma

 

Dotard’s Escape

V roli Dotarda musíte utéct z vězení a v cestě vám bude stát bludiště plné pastí. Na útěk máte limitovaný čas a pro kompletní dokončení je třeba nasbírat určitý počet map, které vás vyvedou z bludiště. Hra má pěknou grafiku, která neurazí, slušnou hratelnost a vtipného Dotarda. Za zhruba 20 Kč vás na chvilku určitě zabaví.


Dotard’s Escape
Lux et Umbra
Verze 1.1 (17. 6. 2012)
Velikost 14 MB
2.3+


20,11 Kč

 

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 68

Pařba na víkend - tipy na Android hry 68

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)