Pařba na víkend – Tipy na Android hry 60 (hry pro slabší telefony)

everlandsmain

V dnešním díle jsme se zaměřili na telefony s menším výkonem, ale i tak zde jsou skvělé hry, které zabaví na opravdu dlouho. Obzvlášť doporučuji strategickou hru Everlands, dále zde máme extrémní snowboardovou hru iStunt2, kouzelnou přemisťovací hru Magic Portals, skvělou arkádovku Radiant a vtipnou logickou hru, kde se ukáže vaše zručnost, Twist n´ Catch.

Magic Portals

Velmi zajímavá a netradiční logická hra, ve které v roli kouzelníka budete čarovat magické portály, díky kterým můžete cokoliv přemístit, včetně sebe. Díky tomuto principu se naskytuje ve hře mnoho zajímavých, zábavných a logických situací k vyřešení. Jedná se o pěknou a nenáročnou oddechovku.


Magic Portals
Asantee
Verze 2.3 (26. 4. 2012)
Velikost 12 MB
2.1+


19,28 Kč


Zdarma

 

iStunt2

V této hře se budete cítit jako na hranici svých možností, budete se muset rychle rozhodovat a spoléhat na své reflexy. Budete zdolávat obrovské rampy, hory, změny gravitace, směrů a další. To vše v této hře neustále přibývá a v každém kole na Vás čeká téměř vždy něco nového. A pokud by vám to nestačilo, můžete při tom všem získávat body navíc různými salty a fintičkami na prkně. Tato hra je na GoolePlay zdarma a připlatit si můžete za bonusové věci, jako jsou například jiní jezdci. IStunt2 se ovládá pomocí akcelerometru a pro triky klikáte na dvě tlačítka po stranách displaye.


iStunt 2
Miniclip.com
Verze 1.0.4 (3. 5. 2012)
Velikost 20 MB
2.1+


Zdarma

 

Radiant

Z Mého pohledu opravdu nejlepší předělávka invaders s nádhernou barevnou a prosvětlenou grafikou v retro stylu, také s dobrými zvukovými efekty a doprovodnou hudbou. Pro ty co neznají Invaders, tak se jedná o arkádovou střílečku, ve které ovládáte vesmírnou loď a snažíte se zdolat obrovské počty nepřátel. Na výběr máte z šesti zbraní, každá je zajímavá v něčem jiném, ale doporučuji zaměřit se na jednu, kvůli jejímu vylepšování. Zbraně kupujete a vylepšujete za peníze získané z nepřátel a z bonusů. Kromě hord mimozemšťanů musíte sem tam proletět rojem asteroidů, nebo si to rozdat s velkými a těžkými bosy. Tato hra je optimalizována také pro Xperii Play a na GooglePlay najdete tři verze: HD verze pro telefony s velkým rozlišením, normální verze pro běžné telefony a free verze, na které si hru můžete vyzkoušet.


Radiant
Hexage Ltd
Verze Liší se dle zařízení (23. 4. 2012)
Velikost Liší se dle zařízení


39,99 Kč


Zdarma

 

Twist n´ Catch

Je logická hra, ve které využijete svou zručnost a obratnost. V roli Emmeta Blacka, se budete na laně spouštět do kobek a snažit se ukrást diamanty, avšak pozor pokud se zdržíte moc dlouho, aktivované pasti Vás dostanou. Lupiče na laně ovládáte pomocí akcelerometru a pokud ho potřebujete vytáhnout, stačí držet prst na displayi a Váš věčný pomocník Sergeant Cookie (opička) Vás vytáhne zpět. Co Vás tedy čeká? Skvělý nápad, hratelnost a moc příjemná grafika.

Twist n’ Catch
Okugi Studio
Verze 1.0.5 (26. 1. 2012)
Velikost 17 MB
2.0.1+


30,00 Kč


Zdarma

 

Everlands

Jedna z nejlepších her co jsem za poslední dobu hrál. Jakmile budu mít více volna, kupuji plnou verzi. Teď, když jsem tuto hru tak pěkně vychválil, pojďme si o ni něco říct. Příběh je jednoduchý a spíše doplňující. S hrstkou dobrých zvířátek se snažíte bojovat a přechytračit zlo, které upadlo na vaši krajinu. Postupujete směrem do hor, kde je pramen s nakaženou vodou, která zlo rozšířila. Everlands je logicko strategická hra, kde opravdu musíte přemýšlet, a to i hodně dopředu. Princip hry je takový, že máte pole, do kterého můžete každé kolo vložit jedno zvíře, každé zvíře má jinou schopnost a útočí jinými směry. Jejich schopnosti zde vysvětlovat nebudu, zvířátek je moc a ani jsem všechny neviděl (ve videu v rychlosti zmíním všechny schopnosti zvířat v demu), jelikož jsem hrál jenom demo verzi a tak bych se možná někdy k této hře vrátil s plnou recenzí. Pro vítězství musíte ovládnout více jak polovinu hrací plochy. Nemusíte se bát, že se budete muset u této hry učit hrozně moc věcí. Sice jich je opravdu mnoho, ale přibývají postupně, takže máte čas se jim vždy přizpůsobit. Everlands v plné verzi nabízí také duel mód, kde můžete hrát proti sobě s kamarády na jednom telefonu, což ještě více zvyšuje atraktivitu hry.

Everlands
Hexage Ltd
Verze Liší se dle zařízení (10. 5. 2012)
Velikost Liší se dle zařízení


44,97 Kč


Zdarma

 

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 60

Pařba na víkend - tipy na Android hry 60

 

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)