Pařba na víkend – Tipy na Android hry 56

dungeonhunter

V dnešním díle budete bojovat v roli hrdiny proti masám nepřátel ve hře Dungeon Hunter 3, zahážete si s frisbee, potrápíte hlavy ve hře Tomb Slider, budete válčit o Paříž ve hře Paris Must Be Destroyed a na závěr si zahrajete strategickou hru Swords and Soldiers.

 

Dungeon Hunter 3

Jedná se o třetí pokračování akční RPG hry od studia Gameloft. Na výběr zde budete mít ze čtyř typů bojovníků a to: Warlord, Astromancer, Trickster, Shaman. Každá class je něčím výjimečná a má jiný styl boje. V této hře se nesetkáte s rozsáhlými questy a velkým prostředím, ale každé kolo je spíše jako aréna, ve které na Vás chodí vlny nepřátel. Na této hře se mi libí velké množství zbraní a brnění, které je poté možné reálně vidět ve hře, skvělá grafika a dobré ovládání. Hra je navíc zdarma.


Dungeon Hunter 3
Gameloft
Verze 1.0.8 (31. 3. 2012)
Velikost 2,8 MB
2.2+
SD


Zdarma

 

Frisbee forever

Naprosto skvělá jarní oddechovka pro nudné chvíle. V této hře budeme házet s frisbee, přičemž jeho pohyb můžeme ovlivňovat po celou dobu letu. Musíme proletět celou mapou, po cestě posbírat bonusové hvězdičky, za které si poté můžeme odemknout další kola či nové disky. Hru ovládáme buď akcelerometrem, nebo si můžeme zvolit šipky na displeji. Hra nabízí hezkou 3D grafiku s velkým množstvím prostředí, dobrou hratelnost a je zdarma.


Frisbee(R) Forever
Kiloo Games
Verze 2.0.1 (27. 3. 2012)
Velikost 41 MB
2.1+
SD


Zdarma

 

Tomb Slider

Klasická logická hra v pěkném grafickém kabátě. V roli Tomb Slidera se musíte dostat z aztéckého vězení posunováním kamenů tak, abyste měli volnou cestu pryč. Samozřejmě čím dále se dostanete, tím těžší bude Tomb Slidera dostat ven.  K této hře není třeba moc psát, je zdarma a doporučuji stáhnout, minimálně na chvilku určitě zabaví.


Tomb Slider
Alawar Entertainment, Inc.
Verze 1.0 (30. 3. 2012)
Velikost 5,7 MB
1.6+
SD


Zdarma

 

Paris Must Be Destroyed

Poznejte Paříž v noci, Paříž ve dne, objevte 14 nejzajímavějších míst v hlavním městě Francie, tentokrát však ne jako turisti, ale jako útočící mimozemšťané, nebo bránící vojáci. A ne autobusem nebo pěšky, ale v obřích robotech, tancích, stíhačkách, vrtulnících a mnoha dalších strojích. Zapomeňte na fotoaparát a vezměte zbraně, bojujte, střílejte, zapalujte a vtahujte ostatní paprskem k sobě! Myslíte, že kombinace všech těchto věcí může být nudná?


Paris Must Be Destroyed
DeckEleven Entertainment
Verze 1.0 (16. 3. 2012)
Velikost 23 MB
2.1+
SD


74,10 Kč


Zdarma

 

Swords And Soldiers

Velmi povedená strategie, ve které posíláte jednotky na nepřátele. Hrát můžete za celkem tři rasy – Vikingy, Aztéky a Číňany. Každá rasa má svou vlastní kampaň a velmi vtipné charaktery s příběhy, které budete číst a hrát s úsměvem na tváři. Hlavním úkolem bude se ubránit nebo zničit nepřátele pomocí vlastních jednotek a kouzel. Tato hra je k dispozici pro všechny platformy a operační systémy a nyní je konečně i na Androidu. Jelikož se mi ale nepodařilo znovu hru najít v Obchodě Play, v tabulce pro stažení naleznete odkaz na web vydavatele.


Swords And Soldiers
Verze
Velikost
SD

 
 

Zdarma

 

Pařba na víkend — Tipy na Android hry 56

Pařba na víkend -- Tipy na Android hry 56

 

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)