Pařba na víkend – tipy na Android hry 34

hockey

Již 34. Pařba na Víkend a s ní pět zajímavých herních kousků do Vašich androidích telefonů.

Real Steal HD

Jedná se o hru na motivy filmu, který má dost zajímavou myšlenku. Odehrávají se zápasy robotů, kteří jsou ovládáni lidmi. Až uvidíte úvodní intro, spadne vám z grafického provedení této hry brada. Jsou v něm totiž zobrazeny záběry přímo ze hry, která mimochodem vypadá stejně úžasně. V zápasech, ve stylu Tekken, můžete provádět komba stisknutím různých kombinací tlačítek.


Real Steel HD
Jump Games
Verze 1.0.18 (28. 9. 2011)
Velikost 31 MB
2.0.1+


56,87 Kč

 

Princess Punt

Je zvláštní akční RPG, ve kterém budete s princeznou vykopávat své rytíře do boje, aby bojovali s různými nepřáteli. Své rytíře, lučištníky a kouzelníky si postupně vylepšujete a zvětšujete jim level. Tato hra má pěknou kreslenou grafiku a je dostupná zdarma ve dvou verzích pro Tegra 2 procesory a klasická. Hra je propracovaná a rozhodně stojí aspoň za vyzkoušení.


Princess Punt
GungHoOnlineEntertainment
Verze 1.0.4 (17. 11. 2011)
Velikost 13 MB
2.1+


Zdarma


Zdarma

 

Paper Glider Crazy Copter 3D

V této hře budete ovládat vrtulník, se kterým musíte přeletět hodně překážek a nástrah a v cíli přistát na určené místo. Hru ovládáte jedním tlačítkem vpravo pro změnu výšky a dvěma tlačítky vlevo pro manévrování. Tato hra je velmi zábavná a s neustále těžšími levely Vám zabere hodně času.


Paper Glider Crazy Copter 3D
Neon Play
Verze 1.5 (8. 11. 2011)
Velikost 13 MB
2.0.1+


Zdarma

 

Alien Rescue Episode 1

Je jednoduchá hra, ve které se snažíte s mimozemšťanem opustit Zemi a po cestě zachránit co nejvíce kamarádů. V této činnosti Vám budou bránit nájezdy stíhaček, vrtulníků a lidí s pistolemi. Vaše loď kromě střílení umí pomocí paprsku vtahovat věci do sebe a následně je zpět házet po nepříteli. Alien Rescue se ovládá pomocí brouzdání prstu po obrazovce pro ovládání vesmírného talíře a pomocí tlačítka pro vtahování předmětů.


Alien Rescue Episode 1
RomBotsTeam
Verze 1.4.0 (17. 11. 2011)
Velikost 12 MB
2.1+


Zdarma

 

Hockey Nations 2011

Zatím bezpochyby nejlepší hokejová hra. Graficky může připomínat starší NHL z PC a konzolí. Hockey nations rozhodně zabaví, ale budete si muset zvyknout na občasné výkyvy chování umělé inteligence hráčů a na nesmyslné góly, které by ve skutečnosti nemohly nikdy padnout. Tak či onak, jedná se o hru, kterou byste si měli rozhodně zahrát.


Hockey Nations 2011 THD
Distinctive Wireless Inc.
Verze 1.0.3 (4. 11. 2011)
Velikost 47 MB
2.3+


94,91 Kč

 

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 34

Pařba na víkend - Tipy na Android hry 34

 

 

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)