Pařba na víkend – tipy na Android hry 136

supremacy featured

Jako první nás v dnešní pařbě čeká dlouho očekávané pokračování strategicko-akční hry Plants vs Zombies. Následuje odreagovačka z dílen studia Ubisoft, jedná se o zábavnou hru Rabbids Big Bang, ve které budete odpalovat králíky do vesmíru baseballovou pálkou. Třetí hrou je velmi povedená, logicko-fyzikální hra Wake The Cat. Předposlední hrou jsou našlapané vzdušné souboje stíhaček ve hře Sky Gamblers: Air Supremacy. V poslední hře jsme pro vás vybrali  RPG hru D&D Arena of War s netradičním bojovým systémem. S chutí do toho!

 

Plants vs Zombies 2

Kytičky se vydávají do boje proti zombies v pokračování jedné z nejpopulárnějších, multiplatformních her. S nemrtvými se utkáte v odlišných částech světa a dokonce také v různých dobách. Kytky, jejichž prostřednictvím válčíte s protivníky, je třeba rozmisťovat na bitevním poli co nejefektivnějším způsobem. Nesmíte samozřejmě zapomínat na podpůrné kytičky, které produkují body potřebné k vysazení dalších kytek. V situacích, kdy vás protivníci válcují, můžete použít speciální power-up k aktivaci dočasného turbo módu vaší kytky. Hra má moc pěknou grafiku a nabízí obravdu velké množstí misí.

plants vs zombies 2 1 plants vs zombies 2 2

Plants vs. Zombies™ 2
EA Swiss Sarl
Verze 1.5.252752
Velikost 169 MB
2.3+


Zdarma

 

Rabbids Big Bang

Je skvělá odreágovačka známého studia Ubisoft. To vytváří hry jak pro PC, tak i konzole a v současné době samozřejmě i pro mobilní telefony. Vždy, když se na Google Play objeví hra od tohoto studia, lze očekávat opravdovou “kvalitku”. V případě Rabbids Big Bang tomu není výjimkou. V této hře budete odpalovat králíky s připnutým jetpackem na zádech a následně s nimi plnit úkoly ve vesmíru. Po odpálení můžete ovládat trysky vašeho raketového pohonu, zároveň jste nuceni se oddát podmínkám gravitace, takže o zábavu máte postaráno. Tuto hru rozhodně vyzkoušejte, nebudete litovat.

 Rabbids Big Bang 1 Rabbids Big Bang 2

Rabbids Big Bang
Ubisoft Entertainment
Verze 1.0.4
Velikost 43 MB
2.3.3+


22,87 Kč

 

Wake the Cat

Už z názvu této hry je patrné, že úkolem bude probouzet kočku, resp. malé, roztomilé koťátko. V každém levelu jsou pro vás přichystány různé logické hádanky, jejichž řešení často nebude úplně jednoduchým oříškem. Z počátku se naučíte základním principům a než se nadějete, budete i desítky minut koumat, jak daný level absolvovat. Každou hodinu ve hře můžete využít nápovědu úspěšného řešení konkrétního kola, proto si její použití pořádně rozmyslete. Wake the Cat je velmi pohodová hra využívající zákonů fyziky a rozhodně vás zabaví.

wake the cat 1 wake the cat 2

Wake the Cat
Chillingo International
Verze 1.0.0
Velikost 44 MB
2.3+


25,39 Kč

 

Sky Gamblers: Air Supremacy

Je opravdu skvělá letecká hra s vynikající grafikou a multiplayerem. Ocitnete se v obrovských vzdušných soubojích s desítkami stíhaček a dalších pozemních jednotek. Hra se ovládá pomocí gyroskopu (i virtuálního joysticku) a dalších tlačítek pro střelbu a zvyšování/snižování rychlosti. V bojích vám budou často pomáhat i počítačem ovládané jednotky, což zlepšuje celkovou atmosféru boje. Při výskytu většího množství jednotek na obrazovce nedochází k poklesu plynulosti hry. Lze tedy říci, že hra nejen dobře vypadá, ale zároveň je skvěle optimalizovaná. Dle našeho názoru se jedná o nejlepší leteckou střílečku pro Android.

Sky Gamblers Air supremacy 1 Sky Gamblers Air supremacy 2

Sky Gamblers: Air Supremacy
NAMCO BANDAI Games
Verze 1.0.0
Velikost 1,8 G
2.3.3+


Zdarma

 

D&D Arena of War

Je zajímavé “erpégéčko” studia Mobage. Z počátku si vyberete jednu z mnoha postav a následně se vydáte plnit první z celkových čtyř kampaní. Jednotlivé mise probíhají poněkud zvláštním způsobem. V každém levelu musíte zneškodnit několik nepřátel pomocí natahování a následného posouvání vaší postavy po hrací ploše. Posouváním vaše jednotka narazí na protivníka, čímž aktivuje svůj útok. Základní princip tedy spočívá v taktickém posouvání vašich jednotek (především hlavního hrdiny, který nesmí zemřít). Pokud se vám nebude dařit některé z kol úspěšně dokončit, můžete využít pomoci ostatních hráčů.

dod arena 1 dod arena 2

D&D Arena of War
Mobage
Verze 1.0
Velikost 35 MB
2.2+


Zdarma

Pařba na víkend – tipy na Android hry 136

Pařba na víkend - tipy na Android hry 136

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)