Pařba na víkend – tipy na Android hry 115

featured

Dnešní pařba nejprve nabídne akční plošinovou hru s jednoduchým ovládáním a skvělou hratelností, jedná se o Heavy Sword. Následuje hra, ve které se budete snažit zneškodnit samotného Indiana Jonese. V roli kutálejícího se balvanu se octnete ve hře Indiana Stone. Následují parádní 3D závody s kvalitou srovnatelnou s nejnovějším dílem série Asphalt. Pořádně si zazávodíte v Race Illegal: High Speed 3D. Předposlední hrou je nové RPG Hearth Breaker. To vám připomene staré dobré Diablo. Na závěr pro vás máme atmosferickou adventuru, kde se v roli malé holčičky snažíte zpátky získat svého plyšového medvídka. Tato adventura se jmenuje Finding Teddy.

Heavy Sword

Je akční plošinovka s příjemnou retro grafikou a jednoduchým ovládáním. Hrajete v ní za mladého rytíře, který se snaží zachránit princeznu Lucindu. Splnění tohoto úkolu nebude jednoduchou záležitostí, protože v cestě vám budou stát orci, goblini, draci a další překážky jako jsou padající kameny, láva, masožravé kytky apod. Hlavní hrdina dokáže ovládnout několik typů mečů, kde některé z nich jsou vskutku obrovské a dokáží tak nadělat docela slušnou paseku. V každém levelu sbíráte mince, které pak můžete utratit v herním obchodě za různé bonusy a vychytávky.

heavy 2 heavy1

HEAVY sword
Monster Robot Studios
Verze 2.0 (20. 5. 2013)
Velikost 37 MB
2.3+


39,71 Kč

 

Indiana Stone

Ano, čtete správně, skutečně se nejedná o Indiana Jonese (i když ten v této hře také figuruje). Hlavním hrdinou zde bude balvan. Obří, valící se balvan, který budete pomocí gyroskopu ovládat a snažit se s ním rozdrtit Indiana Jonese. Indiana Stone nabízí několik hratelných módů. Plněním úkolů a dokončováním kampaní si je postupně otvíráte. Měnit můžete i balvany a obtížnost hry. Aby váš balvan neztrácel rychlost, nesmíte s ním narážet do náhodně se objevujících překážek. Pokud se vám podaří srazit určité množství postaviček, získáte turbo, se kterým vás po určitou dobu nemůže nic ohrozit a vy tak máte tu nejvyšší šanci Indiana Jonese dostihnout.

indiana stone 2 indiana stone1

Indiana Stone
TwinSky Games
Verze 1.0.2 (26. 5. 2013)
Velikost 33 MB
2.0.1+


59,90 Kč

 

Race Illegal: High Speed 3D

Málokdy se na Google Play objeví povedená závodní hra. Z oblasti reálného závodění zde samozřejmě máme Real Racing. Z arkádového pak především sérii her Asphalt a nyní už i Race Illegal. Ta se svou kvalitou Ashaltu hravě vyrovná a dokonce je zdarma. Ve hře máme 3 hlavní módy a to kariéru, rychlé závodění a multiplayer. V kariéře plníme jednotlivé závody, ve kterých se buďto utkáme s jinými auty, nebo si zajedeme časovku, či tratě zaměřené na driftování. U vašeho auta si v garáži můžete změnit barvu, polepy a také se nabízí možnost si vašeho miláčka pořádně vytunit. Hra má moc pěknou grafiku a závody jsou velmi zábavné.

race illeal 1 race illeal 2

Race Illegal: High Speed 3D
HeroCraft Ltd
Verze 1.0.0 (31. 5. 2013)
Velikost 8,3 MB
2.3+


Zdarma

 

Hearth Breaker

Je další z RPG her ve stylu Diabla. Ve hře máte na výběr ze 3 postav a to Warrior, Mage nebo Rogue. Hearth Breaker probíhá tím způsobem, že se postupně probíjíte jednotlivými patry. Na začátku každého patra máte možnost svého hrdinu vyzbrojit (např. z padlých předmětů) a vylepšit si vaše zbraně. To lze provádět pomocí srdcí, které zabíjením příšer získáváte. Každé srdce pak přidává odlišné bonusy (sílu útoku, skilly navíc apod.). Vašeho hrdinu ovládáte virtuálním joystickem a útočíte tím směrem, kde je zrovna natočen. Používat můžete i různé skilly, které se liší podle toho, jakou zbraň zrovna držíte. Hearth Breaker není vůbec špatné RPG a rozhodně má budoucnost.

hearth1 hearth2

Heart Breaker
ASH
Verze 1.4 (3. 6. 2013)
Velikost 42 MB
2.3+


Zdarma

Finding Teddy

Je point and click adventura s malou holčičkou v hlavní roli. Té byl v noci ukraden její oblíbený plyšový medvídek, a proto ji nezbývá nic jiného, než se vydat hledat viníka. Tato dívenka se po zavření dveří z ničeho nic octne v kouzelném světě plném příšer a dalších podivností. Úkolem tedy bude nejenom najít svého méďu, ale také dostat se zpátky do reálného světa. Hra má velmi příjemnou atmosféru a budete v ní muset řešit různé hádanky a přicházet na to, jak se dostat dále (resp. blíže ke svému cíli). Pokud si tedy po náročném dni vlezete do postele, dáte si sluchátka a zapnete tuto hru, o zábavu máte postaráno.

finding teddy 2 finding teddy1


Finding Teddy
LookAtMyGame
Verze 1.8 (3. 6. 2013)
Velikost 41 MB
2.3.3+


46,30 Kč

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 115

Pařba na víkend - tipy na Android hry 115

Video třetí hry

Pařba na víkend – tipy na Android hry 115 (třetí hra)

Pařba na víkend - tipy na Android hry 115 (třetí hra)

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)