Pařba na víkend – tipy na Android hry 106

featured

Dnešní pařba bude opravdu zajímavá! Jako první si zastřílíte v dalším díle hry Frontline Commando, kde se ocitnete ve 2. světové válce. V následující hře na vás čeká roztomilý mimozemšťan, se kterým se budete snažit bránit jeho rodnou planetu před asteroidy. Hra se jmenuje Crumble Zone a nabízí dokonce i multiplayer. Pro fanoušky pinballu je připraven Star Wars Pinball s tématikou hvězdných válek. Další hrou je jedna z nejlépe zpracovaných sportovních her pro mobilní zařízeni a to NBA 2K13. Na závěr si zahrajeme obdobu Angry Birds, avšak ve 3D provedení ve hře Catapult King!

Frontline Commando: D-Day

Je další díl oblíbené střílečky studia Glu, tentokrát však z prostředí druhé světové války. Zažijte vylodění v Normadii a další válečné konflikty minulosti. Bojovat budete na plážích, v zákopech, ale také ve vesnicích a městech Francie. Hra disponuje fyzikálním enginem, díky kterému se budou nepřátelé realisticky kácet k zemi. Další novinkou proti předchozímu dílu je zničitelnost prostředí a také lepší grafické zpracování. Hra je zdarma a Glu samozřejmě nezapomněli na mikrotransakce. Ty jsou bohužel čím dál více vlezlejší. I tak se ale jedná o vcelku povedenou hru.

dday1 dday2

FRONTLINE COMMANDO: D-DAY
Glu Mobile
Verze 1.0.0 (29. 3. 2013)
Velikost 289 MB
2.1+


Zdarma

 

Crumble Zone

V roli malého zeleného mimozemšťana se budete snažit zachránit vaši rodnou planetu před asteroidy. Ty na vás nalétají ze všech stran, a proto se musíte otáčet kolem celé planety a ničit ty nejbližší. Vaše střely lze uprgradovat za diamanty, které ve hře získáváte. Poté mají mnohem ničivější účinek a dokáží zasáhnout více asteroidů. Zajímavým bonusem této hry je multiplayerový mód pro 2 hráče, kde zvítězí ten, kdo získá za stanovený časový limit nejvyšší množství diamantů. Jedná se o zábavnou hru a díky multiplayeru nabídne i delší hrací dobu.

crumble1 crumble2

Crumble Zone
Rebel Twins
Verze 1.04 (25. 3. 2013)
Velikost 17 MB
2.3+


Zdarma

 

Star Wars Pinball

Fanoušci klasického pinballu a série Star Wars, zbystřete! Zen Studios vydalo svůj nový pinball inspirovaný hvězdnými válkami. Vybrat si můžete ze tří stolů, kde se pokaždé setkáte s jinými hrdiny a hláškami těchto filmů. Zpočátku máte na výběr pouze jeden stůl, za ostatní dva si musíte připlatit. Před hraním si zvolíte, jestli chcete hrát za světlou nebo temnou stranu síly a podle toho se potom vaší straně přičítají body, čímž jí pomáháte v celosvětovém souboji o nadvládu jedné z těchto 2 znepřátelených stran. Hra má moc pěknou grafiku a nabízí zajímavé animace vašich oblíbených postav ze Star Wars.

zen1 zen2

Star Wars Pinball
Zen Studios
Verze 1.0.2 (21. 3. 2013)
Velikost 14 MB
4.0+


38,85 Kč

 

NBA2K13

Na Google Play se konečně objevil pořádný basketbal. NB2K13 nabízí plnohodnotný zážitek ze zámořské NBA a skoro až počítačové grafické zpracování. Animace a dokonce i obličeje hráčů vypadají skutečně dobře. Zahrát si můžete několik módů a dokonce i multiplayer přes Bluetooth. Ovládání hry sice nepatří k těm nejsnadnějším, avšak s určitou dávkou píle a několika odehranými zápasy se vám pak povede na výbornou. Jedná se o jednu z nejlépe zpracovaných sportovních her pro mobilní zařízení a my v redakci NBA2K13 rozhodně doporučujeme.

nba1 nba2

NBA 2K13
2K Games, Inc.
Verze 1.1.2 (5. 3. 2013)
Velikost 1,1 G
4.0+


67,67 Kč

 

Catapult King

Už jste někdy přemýšleli, jak by mohli Angry Birds vypadat ve 3D provedení? I kdyby ne, pánové z Chillingo International nám tuto možnost nabízí a to u hry Catapult King. Místo rozzuřených ptáků však budeme likvidovat rytíře a to pomocí katapultu. Hra má propracovaný fyzikální engine a nabízí velké množství vychytávek, jako například několik typů střel a kouzel, které můžou vaše snažení zneškodnit nepřátelské konstrukce značně usnadnit. Na iOS tato hra získala značnou popularitu, snad se jí povede obdobně i na OS Android.

cata1 cata2

Catapult King
Chillingo International
Verze 1.0.0 (26. 3. 2013)
Velikost 20 MB
2.3+


Zdarma

 Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 106

Pařba na víkend - tipy na Android hry 106

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)