Pařba na víkend – tipy na Android hry 249: klasické GTA, rezavý kyblík a další

Pařba na víkend 249

Pařba na víkend ožívá. Přinášíme vám další plnohodnotný díl s tipy na nejlepší herní pecky, které vám navíc detailně představíme ve videu. Co jsme si dnes připravili?

Rust Bucket

Povedená pixelartová a tahová hra, ve které budete ovládat vašeho hlavního hrdinu, tedy rezavý kyblíček napříč nejrůznějšími dungeony. Kyblík je obávaný hrdina a jednoduše ovladatelný, takže jeho pohyb i útok proti hordám nepřátel zvládnete jedním typem pohybu – tahem po displeji.

Na výběr máte klasickou kampaň, kde postupujete předefinovanými levely, nebo osud kyblíku necháte náhodě a vyzkoušíte endless mod. Hra disponuje proměnlivými překážkami a bossy, takže o vaše reflexy a tahové myšlení bude dobře postaráno. Za hrou stojí studio Nitrome, které pravidelně generuje stejně pěkně vypadající a zábavné hry jako právě Rust Bucket. A nejlepší na celé hře je cena. Titul je zdarma, ale za doprovodu reklam, které lze jednorázově odstranit.

[appbox googleplay com.nitrome.rustbucket&hl=cs]

Dot.Connect

Je velmi originální hříčka, kde soupeříte pouze sami proti sobě a ubíhajícímu času. Vašim úkolem je vždy spojovat různě barevné tečky jedním plynulým vámi nakresleným tahem po displeji. Zdá se to jako příliš jednoduché? Nebojte se, jakmile vytvoříte pár tahů, zjistíte, že už není tak jednoduché udělat další tah, protože na vašem displeji vznikne “čmáranice”, skrz kterou už další tah neprovedete, jelikož byste se dotkli předešlého tahu. A v tom momentě jste dohráli.

Hra nabízí jednoduchý, ale právě proto povedený systém bonusů a uprgradů, navíc je zdarma a je zatím jedinou hrou stejnojmenného studia DotConnect. Bonusem navíc je nastavení samotného vzhledu hry světlého/tmavého.

[appbox googleplay com.dlc.w.dotconnect&hl=cs]

Grand Theft Auto: Liberty City Stories

GTA Liberty City Stories je již pátou konverzí herní série a světoznámé značky GTA na platformu Androidu. O tomto faktu jsme vás již na Svět Androida informovali, teď jsme se na ni podívali i v Pařbě na víkend. Pátá konverze se však od těch prvních čtyřech liší, protože převádí hru původně z platformy PlayStation a nikoliv z PC. To znamená, že pro zarytou komunitu PCMasterRace bude tato hra úplně novým zážitek, stejně jako pro nás.

Podobně jako u ostatních GTA her očekávejte otevřené město, ranec příběhových misí a nespočet aktivit, které jsou omezené pouze vašim tvůrčím já. Jelikož se jedná o zavedenou značku od společnosti Rockstar Games, šáhnete do kapsy pro 202 Kč, které však za tu porci zábavy a od relaxování určitě stojí.

[appbox googleplay com.rockstargames.gtalcs&hl=cs]

BattleHand

I pro tuto Pařbu jsem si připravil hru kombinující kartičky a tahovou strategii. Tentokrát ale i s krásnou 3D grafikou, fungujícím příběhem, prostředím i RPG prvky. Se svými rekrutovanými  a již dávno zapomenutými hrdiny musíte obnovit svoji slávu v zemi, kde vládne královna ovládající nejrůznější pekelná monstra. Každý hrdina má své karty, pomocí kterých bojuje, healuje se či brání. Každá karta může být unikátně levelována pomocí perků, stejně tak i samotný hrdina, který může mít až 3 speciální perky. Ty může během boje v pravý čas využít.

Questů, itemů, co sbírat, a hrdinů, které verbovat a vylepšovat, je v této hříčce nespočet. I menu je hezky zpracováno a základní průvodce vám také vše osvětlí, takže nebude trvat dlouho a do téhle hry se dostanete raz dva. Vzhledem ke své grafice bude možná vaše zařízení zatíženo, avšak v nastavení je možno upravovat detail grafiky dle potřeb. Hra je zdarma a od studia Kongregate, které má v Obchodě Play další skvělé hry, takže pokud vsadíte na tuto hru či studio, vsadíte na výherního koně.

[appbox googleplay com.kongregate.mobile.battlehand.google&hl=cs]

Video Pařba na víkend 249

Pařba na víkend – tipy na Android hry 249

Pařba na víkend – tipy na Android hry 249

Spuštění videa na mobilu.

Pařba na víkend (Android hry)

Další díl už klasicky očekávejte příští týden. Pařba na víkend se s dílem 249 vrátila do “staronových” kolejí.

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám nová podoba seriálu Pařba na víkend líbí.

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)