Paper Signals: Papírový hardware ovládaný Google Asistentem

paper signals

Paper Signals je nový experimentální projekt společnosti Google. Tento projekt umožňuje domácí výrobu papírových ukazatelů, které ovládáte pomocí Google Asistenta.

Využijte svou zručnost díky Paper Signals

Společnost Google spustila nový experiment s názvem Paper Signals. Tento projekt je postaven na kombinaci lidské zručnosti, kreativity a AI. Konkrétně se jedná o malé papírové ukazatele. Těch je několik druhů a každý z nich sleduje jednu určitou věc, kterou následně sděluje pomocí pohyblivých částí.

V první řadě potřebujete zařízení s Google Asistentem. Lze využít jak chytré reproduktory Google Home, tak smartphone. Dále budete potřebovat startovní balíček, který obsahuje nejen motorek pro pohyb částí vašeho výtvoru. Balíček vás vyjde na 25 dolarů (necelých 550 korun). V poslední řadě potřebujete už jen drobnosti jako nůž, tužku, pravítko a lepidlo.

Voice Experiments: Paper Signals

Voice Experiments: Paper Signals

Nyní už si stačí jen vybrat, jakou činnost chcete pomocí signalizace sledovat. Poté je třeba všechny části vytisknout a spojit je dohromady. Následně ukazatel propojíte s Google Asistentem a je hotovo. Podrobný návod se všemi podklady je prozatím pouze v angličtině a najdete ho zde.

Lze si tak sestrojit například ukazatel deštníku, který vám prozradí, jestli bude pršet, nebo ne. Dále je tu šipka, která vám ukáže, jestli Bitcoin posílil či naopak. V neposlední řadě je možné sestrojit jednoduchou časomíru, která odpočítává čas. Pokud si troufnete, můžete si vyrobit i svůj vlastní ukazatel. Ty se řídí příkazy, které zadáte Google Asistentovi. Google konečně přišel s něčím, co nespočívá “jen” v klepání na displej.

Jaký Paper Signal byste sestrojili jako první?

Zdroj: androidauthority.com

Jan Boháček
O Autorovi - Jan Boháček

Honzova cesta k Androidu byla vcelku rychlá. Vlastně si ho Android našel sám v podobě prvního telefonu Sony Xperia Mini Pro. Volnost, kterou tento systém… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)