Eluga C: Tenké rámečky s duálním fotoaparátem za rozumnou cenu

panasonic-eluga-c-nahled

Společnost Panasonic odhalila nový telefon s názvem Eluga C. Telefon disponuje tenkými rámečky na třech stranách. Nechybí ani duální fotoaparát, nebo čtečka otisků prstů.

Eluga C nabídne tenké rámečky a duální fotoaparát

Společnost Panasonic odhalila nový telefon Eluga C. Tento telefon se svými parametry řadí do nižší třídy. Nejedná se tedy o vlajkovou loď. Designem připomíná Sharp Aquos, nebo Xiaomi Mi Mix 2. Panasonic Eluga C se vyrábí ve dvou barevných variantách, a to v modré a v růžové.

panasonic eluga c

Displej o úhlopříčce 5,5“ zabírá 84,6 % přední strany telefonu, který nabízí rozlišení 1280 x 720 pixelů a poměrně slušný jas 450 nitů. Na přední straně se dále nachází domovské tlačítko se čtečkou otisků prstů a selfie kamera s rozlišením 8 MP.

Na zadní straně je umístěn duální fotoaparát. Primární kamera disponuje 13 MP a sekundární 5 MP s clonou f/2,2.  Tyto kamery pořizují video v kvalitě 1080p ve 30 fps. O výkon se stará osmijádrový procesor s frekvencí 1.5 GHz.

eluga c

Uvnitř telefonu bychom dále našli 4 GB RAM a 64 GB interního úložiště. To je možné dále rozšířit pomocí microSD karet až na 256 GB. V poslední řadě telefon obsahuje baterii o kapacitě 3 000 mAh. Cena byla stanovena na 170 euro, což je něco přes 4 300 korun. Bohužel Panasonic telefony se dostávají jen na několik trhů na světě, a to hlavně v Asii. K nám se můžou dostat pouze jako šedé zboží, i to je ale vzácnost. Model Eluga C na tom bude stejně.

Jak se stavíte k telefonům se slabšímy parametry a nižší cenou?

Zdroj: gsmarena.com

Jan Boháček
O Autorovi - Jan Boháček

Honzova cesta k Androidu byla vcelku rychlá. Vlastně si ho Android našel sám v podobě prvního telefonu Sony Xperia Mini Pro. Volnost, kterou tento systém… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

K-čemu-je-dobrý-duální-fotoaparát

K čemu je dobrý duální fotoaparát?

Články Karel Kilián Karel Kilián
5 min. uložit na později

Komentáře (7)