OUYA jde do prodeje, koupíte si ji i z Čech

ouya_320_210

Po dlouhém a náročném vývoji jde konečně konzole OUYA do prodeje. Jedná se původně o kickstarterový projekt, který zaznamenal obrovský úspěch a spolu s hrami Wasteland 2 a Double Fine Adventure onen “startovač” řádně nakopl.

V balíčku s konzolí OUYA naleznete samotnou konzoli, kterou pohání stále dostatečně výkonný grafický čipset nVidia Tegra 3 a jeden ovladač. Pokud se chystáte na multiplayerové bitvy, musíte gamepad pro druhého hráče dokoupit extra za dalších 49 USD. Vzhledem k tomu, že OUYA stojí pouhých 99 USD (což patří k jejím hlavním přednostem), počítá se zkrátka s tím, že se případná finanční díra zaplácne poměrně drahým druhým ovladačem. Na novopečené majitele by po zapnutí téhle malé krabičky měl čekat speciální upravený marketplace s více jak sto tituly. Klidně ale poslouží i jako domácí multimediální centrum.

ouya-xl

Dobrou zprávou je, že tuhle mašinku vám doručí i do Čech. Stačí jít do obchodu na oficiálním webu a pomocí PayPalu objednávku zaplatit. Bohužel ale musíme počítat s poštovným ve výši 25 dolarů. Navíc je nutno brát v potaz smutný fakt, že se neustále snižuje limit pro zboží osvobozené od cla a DPH. Je tedy celkem možné, že se vám balíček za 125 dolarů a více zastaví na celnici.

 

Zdroj: OUYA

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)