Microsoft oznámil zajímavé novinky Outlook aplikace pro Android

outlook aplikace microsoft novinky

Microsoft tým, který se stará o vývoj Outlook aplikace v poslední době pracoval na zajímavých novinkách, kterých se dočkáme v následujících aktualizacích. Pojďme si některé novinky přiblížit.

Outlook aplikace pro Android dostane zajímavé novinky

Většina těchto nových funkcí souvisí s kalendářem. Chystají se například synchronizované sdílené kalendáře. Ty se budou automaticky synchronizovat s Outlookem. Půjdou také rovnou v aplikaci upravovat. Tato novinka se bude postupně uvolňovat, takže nemusí hned být dostupná pro všechny.

Dále se přidává správa kalendářů, takže rovnou z aplikace půjdou přijímat pozvánky do kalendářů, ale stejně tak odesílat pozvánky do svých kalendářů. Dále se chystá integrace aplikace Meetup, a to podobným způsobem jako třeba Facebook nebo Evernote. S Outlookem se synchronizují všechny nadcházející události z Meetup.

Správa událostí se také dočká vylepšení, a to třeba přidání možnosti vytvářet automaticky opakované události, nebo třeba rychle zobrazit dostupnost spolupracovníků v týmu. Dále se na Android dostanou brzy speciální odpovědi na pozvánky na schůzky, soukromé události anebo rychlou změnu dostupnosti. Jde o funkce, které si uživatelé Outlooku nejvíce žádali přes položku „Navrhněte funkci“, která se dá najít v nastavení aplikace Outlook.

[appbox googleplay com.microsoft.office.outlook]

Chybí vám nějaká funkce v Outlook aplikaci na Androidu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)