Oreo aktualizace na Samsung telefony opravena. Opět se začíná uvolňovat

samsung telefony android oreo aktualizace

Nepovedené vydání Android 8 Oreo aktualizace pro Samsung telefony Galaxy S8 a S8+ je dnešním dnem (doufejme) u konce. Samsung chybu s restartováním telefonu opravil a opět začal postupně aktualizaci uvolňovat.

Samsung telefony Galaxy S8 a S8+ opět s Android 8 Oreo

Samsung nejprve zveřejnil aktualizaci na Android 8 Oreo dříve tento měsíc. Vydržela ale jen několik dní, poté ji korejská společnost zastavila. A to kvůli problémům s restarty telefonů, které postihlo malé procento uživatelů. Právě kvůli takovým problémům se aktualizace uvolňují ve vlnách.

telefony-samsung-galaxy-s8 oreo

Kdyby se Oreo uvolnilo pro všechny uživatele zároveň, šlo by o mnohem větší problém, který by postihl více lidí. Samsung byl pod tlakem, protože rychlost aktualizování už i tak není ideální a s nalezeným problémem se aktualizace prodloužila zhruba o týden.

Ti, kteří již aktualizovali svůj Galaxy S8 či S8+ na Oreo, by si měli stáhnout novou aktualizaci s velikostí 530 MB. Pro ostatní, kteří jsou stále na Nougatu bude velikost mnohem větší.

[aps_product_sz id=”431109″]

[aps_product_sz id=”431503″]

Obdrželi jste již aktualizaci na Android 8 Oreo?

Zdroj: sammobile.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (13)