Telefon Oppo N3 nabídne otočný fotoaparát a neotřelý design, již v říjnu

oppo N3 1

Společnost Oppo již není anonymním výrobcem z Východu. Její modely si zasloužily pozornost, čemuž se nemůžeme divit. Na kvalitní parametry a nízké ceny totiž mobilní uživatelé slyší. Vlajková loď Oppo Find 7 také zaujala rychlým nabíjením. Za 30 minut se dokáže nabít na 75 % kapacity. Tento fakt značka vtipně připomněla Samsungu po představení Galaxy Note 4, jenž má také funkci rychlého nabíjení, stále je však pomalejší než v případě Oppo.

oppo N3 1

Ale zpátky k Oppo N3 a fotkám ze serveru GSMArena. Oppo má rádo otočné fotoaparáty, což bude pravděpodobně nejjasnější poznávací rys chystané novinky. Celý telefon totiž vypadá jako kdybyste v půlce ustřihli “véčko” a v ruce vám zůstala spodní část a otočný kloub k tomu.

oppo N3 2

V ostatních specifikacích příliš jasno nemáme. Předpokládá se, že fotoaparát bude kvalitní a víme o přítomnosti duálního LED blesku. Konstrukce by měla být tenčí než tomu bylo u předchůdce. Více se o chystaném přístroji dozvíme v říjnu, kdy bude oficiálně představen.

 oppo not impressed

Zdroj: GSMArena.

Chcete se stát součástí největší Android akce u nás a vyzkoušet si ta nejnovější zařízení našeho i zahraničního trhu? Registrujte se na Android RoadShow 2014.
registrace roadshow

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)