Bláznivá strategie: Vyměňte Samsung Note 5 za OnePlus 2 zdarma

galaxy-note-5-ROM

Stále čerstvá společnost OnePlus byla loni svým modelem OnePlus One schopna uchvátit trh. Zabijáka vlajkových lodí bylo všude plno a každý byl ze skvělého designu v kombinaci se špičkovým hardwarem a hlavně cenou unešen. Nástupce OnePlus 2 má za to už od počátku plno problémů, nejen kvůli mnohem větší konkurenci levných smartphonů se skvělými parametry.

Firma si tedy vymyslela velmi podivný způsob upoutání pozornosti – nabízí výměnu posledních modelů Samsungu za model OnePlus 2.

OnePlus – vyměňte dražší telefon za levnější?

OnePlus 2, který se nedávno prodával celou hodinu bez pozvánek, má nalákat uživatele Samsungu – konkrétně majitele modelů Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ nebo Note 5 – k výměně kusu za kus. Akce probíhá od hashtagem #TakeTheEdgeOff a je přinejmenším velmi podivná. Nejsme si jistí, kdo z marketérů měl představu, že zařízení Note 5 někdo vymění za zařízení poloviční hodnoty?

oneplus one- samsung

Společnost chce vyměněné modely darovat charitativní organizaci – to je sice milé, celá akce je však vyřešena velmi podivně. Probíhá jakousi formou soutěže a na konci bude náhodně vylosováno 50 „výherců“, kteří budou moci vyměnit svůj nejnovější model Samsungu za OnePlus 2. Tah je to přinejmenším zvláštní, možná ale právě to je záměrem.

Vyměnili byste svůj Samsung za OnePlus 2?

Zdroj: AndroidAuthority

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (35)