OnePlus počasí můžete nově stahovat z Google Play

oneplus pocasi

OnePlus počasí můžete nově stahovat z Google Play, společnost se tímto krokem snaží urychlit aktualizace. Jedná se o poměrně jednoduchou aplikaci pro předpověď počasí.

OnePlus počasí funguje i na jiných telefonech

Aplikace zobrazuje aktuální počasí společně s dynamickými animacemi, nabízí upozornění na počasí a podporuje možnost zvolit předpověď pro více míst zároveň. Předpověď se dá vidět dopředu až pro šest dní. Nicméně ukazují se jen základní informace, například nevidíte předpověď v jednotlivých hodinách, chybí také například rychlost větru nebo vlhkost vzduchu.

Údaje se berou ze služby AccuWeather, bohužel se nedá zvolit jiná, takže se musíte spolehnout na tuto jednu. Aplikaci můžete stahovat zdarma z Google Play, oficiálně je dostupná pouze pro OnePlus zařízení. Nicméně existuje možnost, jak ji zprovoznit i na jiných telefonech. Stačí stáhnout APK soubor z APKMirror, odzkoušenou máme aplikaci na BlackBerry KEYone. Aplikacím pro počasí jsme se věnovali několikrát, pokud se vám OnePlus počasí nelíbí, určitě si vyberete alternativu.

[appbox googleplay net.oneplus.weather]

Stačí vám základní informace o počasí, nebo máte radši podrobné předpovědi?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

klaran

Aplikace Klara: Počasí jako na dlani

Zprávičky Jiří Štochl Jiří Štochl
2 min. uložit na později

Komentáře (6)