Telefon OnePlus One bude možné předobjednat, má to ale háček

oneplus-one-cerny-zada-600×399

Mobilní telefon OnePlus One vzbudil po svém představení značný zájem snad po celém světě. Jeho dostupnost je však omezena pouze na speciální pozvánky, které lze získat buďto přes některého z majitelů tohoto telefonu, nebo v různých soutěžích a akcích na fóru společnosti OnePlus. Pokud si telefon OnePlus One chcete zakoupit, ale nepodařilo se vám doposud získat speciální pozvánku, tak pro vás máme dobrou zprávu. Na malý okamžik bude možné telefon zcela volně zakoupit. Zajímá vás jak?

OnePlus One zadni strana bily 16 gb

Na fóru společnosti OnePlus bylo dnes oznámeno oficiální spuštění předobjednávek. Má to však jeden háček. Telefon OnePlus One bude možné předobjednat pouze ve velmi malém časovém úseku, a to 27. října v časovém rozmezí 17 – 18 hodin. Po uplynutí jedné hodiny se systém předobjednávek zruší a telefon bude možné zakoupit opět pouze pomocí speciálních pozvánek. Pokud si ho tedy chcete pořídit, tak navštivte tyto stránky a váš nákup si připravte již nyní, abyste ho po spuštění akce mohli provést bez zbytečné prodlevy.

I přes spuštění systému předobjednávek u nás v České republice mobilní telefon OnePlus One oficiálně nezakoupíte. Pokud se rozhodnete této akce využít, tak budete muset zvolit některou ze služeb, která vám přepošle zásilku ze zahraničí do České republiky.

Využijete této akce k zakoupení mobilního telefonu OnePlus One?

Zdroj: OnePlus.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (24)