OnePlus One mění plán výroby – 64GB verze přijde první

One-Plus-One-Cyanogenmod-11-s-cm-camera

Je to již nějaký ten pátek, co byl představen dlouho očekávaný mobilní telefon OnePlus One. Ten bohužel v tento okamžik kvůli nutnosti vlastnit speciální pozvánku nelze zakoupit. Podle dosavadních informací se měla 16GB verze tohoto telefonu dostat do volného prodeje koncem května a 64GB verze až v průběhu června.

Oneplus One (1)

Nyní se ale zdá, že se blýská na lepší časy. Model s vyšší kapacitou totiž půjde do prodeje jako první, 64GB varianty se tak dočkáme již koncem května a 16GB verze přijde až v průběhu června.

Mobilní telefon Oneplus One disponuje čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 801, taktovaným na frekvenci 2,5 GHz, 3GB pamětí RAM, displejem o velikosti 5,5 palce a Full HD rozlišením, 13MPx fotoaparátem a baterií s kapacitou 3 100 mAh.

Nižší verze s 16GB vnitřním úložištěm se bude prodávat za 269 euro (cca 7 400 Kč) a vyšší 64GB varianta poté za 299 euro (8 200 Kč). Telefon půjde zakoupit v těchto zemích: USA, Kanada, Velká Británie, Francie, Německo, Rakousko, Belgie, Nizozemí, Dánsko, Finsko, Švédsko, Itálie, Portugalsku, Španělsko a Taiwan.

Plánujete OnePlus One zakoupit?

Zdroj: OnePlus One

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)