OnePlus předběhne i Samsung: Novinky se dočkáme již v říjnu

oneplus 6t ctecka otisku v displeji

Už dříve se spekulovalo nad tím, že OnePlus představí v novém telefonu čtečku otisků prstů v displeji. Spekulace už jsou však u konce. Čínská společnost oficiálně potvrdila, že jejích nadcházející telefon OnePlus 6T obdrží čtečku otisků prstů. Zároveň jsem se dozvěděli datum představení. A to vše z jednoho tweetu, který společnost odeslala.

Čtečku otisků prstů v displeji u OnePlus 6T oficiálně potvrdil screenshot

Nejedná se o moc velké překvapení, vzhledem k tomu, že sesterské společnosti Oppo a Vivo už mají v několika modelech čtečku otisků prstů. Po krátkém čekání se dočká i OnePlus. A to přesněji 17. října, což je s velikou pravděpodobně datum, kdy se OnePlus 6T představí. Tohle datum je totiž uvedené na screenshotu, který společnost zveřejnila. Časově to odpovídá době, kdy OnePlus představuje své vylepšené telefony s označením T.

screenshot oneplus 6t ctecka otisku v displeji

Vzhledem k tomu, že můžeme porovnávat s Oppo telefony, už se také ví, že OnePlus 6T bude mít zhruba o 0,45mm větší tloušťku. A to právě kvůli čtečce otisků prstů, kvůli které se musel kompletně předělat vnitřek telefonu. Kromě čtečky bude další novinkou poměrně miniaturní výřez v displeji a pravděpodobně i tři fotoaparáty, podobně jako to má Oppo R17 Pro.

Máte v plánu koupi OnePlus 6T?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)