OnePlus Community se dá stáhnout i na Google Play

oneplus zobrazuje reklama

Uživatelé OnePlus telefonů jsou v mnoha případech velmi aktivní v různých komunitách a fórech, kde většinou najdou všechny potřebné informace. A to od nových aktualizaci, přes chlubení se fotkami, až po samotné diskuze s inženýry a vývojáři OnePlus. K lepší propojenosti s hlavním fórem pomáhá aplikace OnePlus Community.

OnePlus Community se dá stáhnout na Google Play

Aplikace už nějakou chvíli byla dostupná všem majitelům OnePlus zařízení. Je totiž integrována do Oxygen OS. Aplikace se dá také nějakou dobu stáhnout ve formě APK, ale až teprve nyní se oficiálně dostala na Google Play, kde si ji může kdokoliv stáhnout a zůstat tak ve spojení s OnePlus komunitou.

K instalaci není potřeba ani OnePlus telefon, jediná podmínka je mít Android alespoň ve verzi 4.0.3, což má v dnešní době téměř každý. Po instalaci už pak můžou lidé číst tisíce a tisíce témat, přispívat do nich atd. Rychlost aplikace je velmi dobrá, stejně tak i samotné přispívání.

[appbox googleplay net.oneplus.forums]

Uvítali byste podobná komunitní centra v podobě fóra u více značek?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)