OnePlus 6T má obdržet 3 fotoaparáty a čtečku otisků v displeji. Bude takhle vypadat?

oneplus 6t spekulace

Pokud se o značku OnePlus zajímáte více, pravděpodobně víte, že design i funkce jsou často “vypůjčené” z telefonů Oppo. Což je sesterská společnost, obě patří pod stejného majitele. Sdílení technologií a designů tak není nic neobvyklého. Podobně to můžeme vidět například mezi značkami Huawei a Honor, které jsou u nás mnohem více rozšířené. Zpátky ale k OnePlus, který již finišuje nový model 6T. Ten by měl mít poměrně mnoho novinek. Redakce serveru PhoneArena nyní podle dostupných informací vytvořila rendery toho, jak má OnePlus 6T vypadat.

OnePlus 6T bude v mnohém vycházet z Oppo R17

Dobrým příkladem srovnání Oppo a OnePlus telefonů jsou i poslední modely OnePlus 6 a OnePlus 5T, které vychází z Oppo R11s a Oppo R15. Nicméně tohle vypůjčení technologií a designu můžeme vidět už od prvního OnePlus One, který toho má hodně společného s Oppo Find 7. A s tím, jak se dostávají na povrch nové a nové informace ohledně chystaného OnePlus 6T, je už téměř jisté, že bude vycházet z Oppo R17. Spekulace byly v podstatě potvrzeny poté, co se na internet dostala krabička od OnePlus 6T, která ukazuje design i některé funkce.

oneplus 6t telefon

OnePlus 6T by měl obdržet minimální výřez pouze pro selfie kameru. Obdržet by měl na zadní straně rovnou tři fotoaparáty a nejzajímavější novinkou má být čtečka otisků prstů v displeji. Čtečce otisků prstů v displeji nasvědčuje i to, že už nejde jen o technologii určenou pro prémiové telefony. Zrovna včera se představily telefony střední třídy, které již mají čtečku v displeji. Takže by to neměl být problém i pro OnePlus, který se snaží držet cenu telefonů co nejníže.

OnePlus-6T-design

Ohledně zadních fotoaparátů je to zatím trochu záhada. Oppo R17 je totiž dostupné ve dvou verzích, jedna z duálním fotoaparátem, druhá se třemi hlavními fotoaparáty, podobně jako to má Huawei P20 Pro. Poslední roky ukazují to, že OnePlus si bere jen to nejlepší z Oppo telefonů, proto se i zde spekuluje nad tím, že přednost dostanou rovnou 3 fotoaparáty. Po stránce výkonu se očekává opět jen to nejlepší, takže Snapdragon 845, který doplní 8GB RAM. Představení OnePlus 6T by mělo přijít v následujících měsících, očekává se, že by se měl odhalit na začátku listopadu.

Líbil by se vám OnePlus 6T v takové podobě?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)