OnePlus 5T se postupně přestává prodávat. A to po čtyřech měsících

oneplus 5t prodavat konec

OnePlus 5T je na trhu teprve 4 měsíce, ale už se postupně přestává prodávat. Pro jiné výrobce telefonů je to nemyslitelné, ale ti, kteří již nějakou dobu sledují společnost OnePlus, tak ví, že nejde o nic zvláštního. Znamená to jediné, chystá se představení nového modelu OnePlus 6, který brzy půjde do prodeje.

OnePlus 5T se přestal prodávat v Severní Americe. Další regiony budou následovat

Čínský výrobce oznámil, že lidé v USA a Kanadě si již nemůžou koupit OnePlus 5T. Pro tento region už se telefony vyprodaly, další budou následovat. Společnost také prozradila, že o tento model byl větší zájem, než se očekávalo.

oneplus 5t vyprodano

Zatímco pro jiné společnosti by to byl impulz k dalším prodejům, tak OnePlus razí jinou cestu. Snaží se vždy prodávat pouze jeden model. A to zhruba vždy po dobu 6 měsíců. V Severní Americe tak díky větší poptávce budou muset být lidé trochu déle bez OnePlus zařízení.

Představení telefonu OnePlus 6 se plánuje někdy na přelom jara a léta. Pokud plánujete koupi OnePlus 5T, tak byste se už moc dlouho neměli rozmýšlet. Může se stát, že během následujících týdnů oznámí čínská společnost, že je model vyprodán i v Evropě.

[aps_product_sz id=”480210″]

Těšíte se na OnePlus 6?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)