ON-LINE: Sledujeme konferenci Google I/O 2010, pojďte diskutovat na chat

Google-IO-2015-

Den s velkým „D“ pro všechny příznivce Googlu je konečně tady. V San Franciscu se po následující dva dny bude konat vývojářská konference Google I/O 2010. A proč je konference důležitá pro nás, Android fanoušky?

Předpokládané novinky

  • Představení Androidu verze 2.2 (Froyo) – Představen by měl být také nový JIT compiler postavený na Dalvik Turbo, který by měl optimalizovat a hlavně urychlit běh aplikací, především u starších Android telefonů.
  • Adobe představí Flash Mobile 10.1 – Nová verze Androidu by konečně mohla přinést také podporu Flashe.
  • První televize založená na Androidu – Sony, Intel a Google plánují revoluci na trhu televizí.
  • Orientace na vývoj více her pro Android – Google se vyslovil pro podporu vývoje her pro Android, můžeme se těšit na novu éru her na Android telefonech? :)

Kde sledovat novinky z Google I/O 2010?

Jako první bych určitě zmínil tuto stránku, chystáme se konferenci Google I/O 2010 bedlivě sledovat. Připravili jsme pro vás také chat, který najdete níže. Můžete na něm diskutovat s námi i ostatními uživateli o novinkách letošního ročníku Google I/O. A možná časem nabídneme i nějaké informace ze zákulisí od našich kolegů, kteří si konferenci vychutnávají přímo na místě :).

Youtube

Pro zájemce, kteří neměli možnost se dostat na konferenci, ale chtěli by se zúčastnit úvodních přednášek obou dnů připravil Google online stream, který najdete na adrese http://www.youtube.com/GoogleDevelopers. Živý přenos prezentací bude možné sledovat:

  • ve středu 19. května 2010 od 18:00 do 19:30 (SELČ)
  • ve čtvrtek 20. května 2010 od  17:30 do 19:00 (SELČ)

Twitter, Buzz

  • Aktuální novinky přímo od zdroje bude možné sledovat také na Twitteru (@googleio) a Google Buzz pod oficiálním hashtagem #io2010

Videa:

Záznam první prezentace ze středy 19.5.2010 – http://www.youtube.com/watch?v=mbVVDDu8f9k (pozn.: Tato část se netýká Androidu, ale převážně HTML5)

redakce
O Autorovi - redakce

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

No Image-02

Android Live Wallpaper ke stažení

Články Petr Mišák Petr Mišák
2 min. uložit na později
dropbox hlavni

Dropbox pro Android v praxi

Recenze Karel Kilián Karel Kilián
4 min. uložit na později

Komentáře (0)