Kdy se dočkáme ohebného telefonu Samsung? Šéf mobilní divize pozitivně překvapil

ohebny telefon samsung

Po posledních zprávách ze “světa ohebných telefonů” to vypadalo na souboj mezi Samsungem a Huawei o to, kdo první představí takový typ mobilu. Očekávalo se, že v obou případech se odhalí na začátku příštího roku. Šéf mobilní divize Samsung DJ Koh však dnes všechny překvapil. V rozhovoru řekl, že ohebný telefon Samsung se představí ještě tento rok.

Ohebný telefon Samsung se možná představí již v listopadu

V rozhovoru, kde mimo jiné prohlásil, že se korejská společnost začne více soustředit na střední třídu, řekl DJ Koh také to, že ohebný telefon se představí ještě v roce 2018. To je o pár měsíců dříve, než se původně spekulovalo. Jedním z důvodů může být i to, že si Samsung provedl průzkum u spotřebitelů, zda mají zájem o ohebný telefon. Odpovědi byly údajně pozitivní.

samsung-oled-displej

DJ Koh slíbil, že telefon bude mít velmi zajímavé funkce, které zákazníci ocení. Nic specifického však o telefonu, který se má nazývat Samsung Galaxy X nebo Samsung Galaxy F, neprozradil. Řekl pouze, že Samsung Developers Conference 2018, která se koná v listopadu 2018, by mohla být ideálním místem k představení.

Těšíte se na ohebný telefon Samsung? Co by vás přesvědčilo o koupi?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)