Oficiální cenovka Galaxy Gear a Note 3 opravdu překvapí!

M_Id_416600_Samsung_Galaxy_Note_3

Není to dlouho, co jsme vás informovali o možné ceně chytrých hodinek Samsung Galaxy Gear v USA. Ta byla stanovena na plných $299, což se na první pohled zdá až neuvěřitelně vysoké číslo. O Galaxy Note 3 se z větší části dlouho mlčelo. Podle uniklých materiálů amerických operátorů Verizon a AT&T je však zřejmé, že cena v USA bude stanovena na $700. Nyní se oficiální cena pomalu dostává i na evropský kontinent a troufnu si říci, že opravdu překvapí. Bohužel ne v dobrém, ale přesně naopak.

GALAXY_GearSamsung GALAXY Note 3 black white

Samsung ve Velké Británii zahájil na svých stránkách oficiální předprodej produktů Samsung Galaxy Note 3 a Galaxy Gear. Již nyní je možné produkty objednat, dorazí však nejdříve 25. září, kdy se oficiálně spouští prodej téměř po celém světě. Jak již bývá dlouhodobým zvykem, tak se prodejci drží starého dobrého pravidla – v USA stejné číslo na cenovce jako v Evropě. Jaká tedy bude cena ve Velké Británii?

  • Samsung Galaxy Gear – £299 – 9 143 Kč (5 869 Kč v USA*)
  • Samsung Galaxy Note 3 – £649 – 19 846 Kč (13 741 Kč v USA*)
  • Gear + Note 3 – £848 – 25 932 Kč

* K částce je nutno přičíst daň, která se liší v různých státech

Pokud se cena bude odvíjet z Velké Británie, tak se máme opravdu na co těšit. Předobjednávky byly prozatím spuštěny v Samsung Experience Store.

Co říkáte na nasazenou cenu v Evropě? Plánujete koupit některý z těchto produktu?

Zdroj: http://gadgets.ndtv.com

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (49)