Úvodní obrazovka Messengeru se zaplní reklamou

obrazovka messengeru reklama

Úvodní obrazovka Messengeru dostává reklamy. První informace, že postupně začne monetizace facebookového klienta pro zprávy, se objevila před několika měsíci. Reklama v Messengeru byla již otestována v Austrálii a Thajsku. Přinesla prý jen pozitiva.

Úvodní obrazovka Messengeru se změní

Reklamy je na Facebooku stále více a dále se rozvíjejí nové možnosti jak ji zefektivnit. Poté, co byla reklama úspěšně otestována a výsledky přinesly ovoce, Facebook rozhodl o dalším rozšíření do Messengeru. Postupně by k zapojení mělo docházet celoplošně od 11.7. 2017 a ke konci roku už by měla být ve všech zemích na světě. Níže můžete vidět, jak taková reklama v Messengeru bude vypadat.

Facebook Messenger ads demo

Facebook Messenger ads demo

Facebook své uživatele ujišťuje, že reklamu nebude zobrazovat uprostřed konverzace přes celou obrazovku, ale bude se nacházet v minimalizované podobě mezi vlákny v konverzaci na úvodní obrazovce Facebook Messengeru.

Podle serveru TechCrunch se zavede postupně během následujících měsíců. Přeci jen mnoho uživatelů tento prvek v Messengeru nepřijímá zrovna nadšeně. Větší vlna zavádění reklamy by měla přijít příští měsíc. Facebook jde na to opatrně a dodal, že pokud se časem ukáže nelibost uživatelů, reklamu odeberou.

[appbox googleplay com.facebook.orca]

Vadí vám tento druh reklamy v Messengeru?

Zdroj: androidandme.com.

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

6 skrytých funkcí Facebook Messenger

6 skrytých funkcí Facebook Messenger #1

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později
WhatsApp

WhatsApp: Pište si zadarmo!

Blog David Doskočil David Doskočil
3 min. uložit na později

Komentáře (10)