Nová verze aplikace Obchod Play s číslem 5.4.12

obchod_play_ico2

V noci na dnešek Google vydal další verzi klientské aplikace svého repozitáře Obchod Play s číslem 5.4.12. Předchozí verze 5.4.11 přitom byla uvolněna teprve před týdnem a proti dřívějšímu vydání nepřinesla žádné viditelné změny.

Podobně ani nejnovější aktualizace nepřinese zásadní novinky, čemuž odpovídá i skutečnost, že instalační balíček je jen o 24 bajtů větší než předchozí verze. Lze tedy s vysokou pravděpodobností předpokládat, že Obchod Play 5.4.12 pouze opravuje nějaké drobné chyby. Ani uživatelé, kteří již dostali aktualizaci na poslední verzi, nenalezli žádné viditelné změny proti předchozímu vydání.

Nová verze aplikace Obchod Play s číslem 5.4.12 Nová verze aplikace Obchod Play s číslem 5.4.12

Aplikace Obchod Play je aktualizována automaticky bez interakce s uživatelem. Updaty jsou vydávány postupně v několika etapách, takže k jednotlivým uživatelům se dostanou v průběhu několika dnů. Pokud nechcete čekat, můžete si stáhnout instalační balíček z některého z následujících odkazů. V takovém případě je ale nutné povolit v systémovém nastavení instalaci aplikací ze zdrojů třetích stran. Velikost balíčku je 10,68 MB.

Odkazy pro stažení aplikace Obchod Play 5.4.12

Zdroje: Android Soul, Android Guys, AusDroid.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později
play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (4)