O2 rozdává hry od EA zdarma

telefonica-o2

Před časem jsme Vás informovali, že se ve Velké Británii chystá akce od O2, která svým zákazníkům umožní stahovat zdarma hry od EA. V té době se předpokládalo, že by podobná nabídka mohla dorazit i k českému operátorovi O2, což se také potvrdilo. Původní informace o akci se trochu liší, ale naklání se spíše na stranu zákazníků. Pro stažení her je nutné používat jeden z datových tarifů společnosti O2 (výjimkou je datový tarif Facebook), pak je ale možné stahovat hry bez omezení. Zákazníci musí projít na adrese m.o2active.cz/eahry ověřením, zda-li skutečně používají internet v mobilu a poté již mohou stahovat více než 120 herních titulů (záleží také na telefonu a počtu podporovaných her).

O2 předesílá, že internet v mobilu je nutný použe pro ověření a doporučuje poté stahovat hry přes Wi-Fi, aby nedošlo k čerpání FUP. Během užívání internetového tarifu nejsou zákazníci nijak omezeni – mohou stahovat libovolný počet her a hrát nepřetržitě. Po zrušení tarifu jsou však stávající hry zablokovány. Akce platí  od 1.6. 2012 do 31. 5. 2013.

Více informací na www.o2active.cz.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (Agresor) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Jan Dolejš]

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později
bluestacks logo

BlueStacks – androidí aplikace ve Vašem PC

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (23)