Nvidia Shield TV dostává další objemnou aktualizaci

nvidia shield tv aktualizace

Zařízení Nvidia Shield TV je stále nejlepší možností, pokud chcete vyzkoušet vše, co nabízí Android TV. Společnost ale nespoléhá pouze na to, pravidelně vydává nové aktualizace s novými funkcemi. Nyní se dostalo na verzi 6.3.

Nvidia Shield TV obdržela mnoho nových funkcí

Pro začátek NVIDIA přidala podporu pro Nest kamery, kdy si přes hlasové ovládání může uživatel rychle zobrazit bezpečnostní kamery v domě. Kromě Nest produktů, to funguje také na kamery řady Logitech Circle. Další novinka se týká Asistenta Google, můžete přes něj posílat zprávy do všech Home reproduktorů po celém domě. Dále se přidala podpora pro ovládání velkého množství zařízení chytré domácnosti.

Nvidia Shield TV srovnani verzi 3

Díky podpoře Plex DVR je nyní umožněno nahrávat televizní vysílání bez reklam. Aplikace VLC pro změnu přidává podporu PiP a 360 stupňového videa. V neposlední řadě se nyní přidalo několik nových aplikací od Cartoon Neetwork, přes The Magic of Lego až například po Tidal. Dostalo se také na poslední bezpečnostní záplatu Androidu a na opravu Spectre. Zlepšit by se také měla odezva dálkového ovladače. Aktualizace Shield Experience 6.3 se postupně uvolňuje v těchto dnech.

[aps_product_sz id=”424912″]

Vlastníte Nvidia Shield TV? Obdrželi jste již novou aktualizaci?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (3)