Nvidia Shield Tablet dostává aktualizaci na Android 6.0

Table Nvidia Shield

Nvidia včera spustila aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow pro svůj původní model Nvidia Shield Tablet. Inovovaná verze s procesorem Tegra K1 sice získala aktualizaci již v prosinci, ale je dobré vidět, že drží krok s aktualizováním softwaru i v případě o něco staršího modelu.

Stejně jako v případě jiných zařízení, i zde přináší Android 6.0 novinky, které tabletu přidají několik nových funkcí, z nichž některé jsou opravdu zajímavé. Za zmínku stojí například vylepšená aplikace fotoaparátu, funkce Google Now On Tap nebo možnost správy oprávnění aplikací. S novinkami souvisí i upozornění, které Nvidia k akzualizaci vydala. Pokud totiž používáte paměťovou kartu, je doporučeno její obsah předem zálohovat. Nová verze systému totiž umožňuje pomocí paměťové karty rozšířit základní úložiště, přičemž byste mohli o svá data přijít během pár sekund. Úplný přehled novinek a vylepšení se můžete dočíst přímo na webu společnosti Nvidia.

Nvidia Shield Tablet aktualizace 4-0

Aktualizace označená jako SHIELD Tablet Software Update 4.0 je již nyní dostupná i u nás, takže pokud na ni váš tablet ještě neupozornil, neváhejte zaskočit do Nastavení > Informace o tabletu a ručně si ji vyhledat. V komentářích nám pak můžete dát vědět, jaké jsou z aktualizace vaše pocity.

Za info děkujeme našemu čtenáři s přezdívkou Cleric.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (9)