Nvidia představila 5 nových her (nejen) pro Tegru 3

nvidia-tegrazone-280×179

Někteří z vás možná zaregistrovali, že v těchto dnech probíhá jedna z nejvýznamnějších herních událostí, kterou je výstava E3 (Electronic Entertainment Expo) v Los Angeles. Nvidia neváhala a představila zde 5 her, které se v následujících měsících objeví na našich zařízeních. Dle oznámení to vypadá, že nepůjde o Tegra 3 exkluzivní tituly a majitelé zařízení s procesory od Nvidie se dočkají „pouze“ vylepšené grafiky, fyziky, případně dalších atributů, což rozhodně potěší všechny majitele non-Tegra Androidů. Pojďme se tedy společně podívat, co bylo představeno.

Dead Trigger

O této hře už jsme na stránkách SA nedávno psali. Půjde o střílečku viděnou z pohledu první osoby, ve které si budete klestit cestu hordami nemrtvých. Na Tegra 3 procesorech si navíc užijeme vylepšenou grafiku (lepší efekty vody, mlhy a nasvícení) a fyziku (ragdoll efekt). Našince potěší, že hra pochází z dílny brněnského studia Madfiger Games.

[iOS Android] DEAD TRIGGER – E3 2012 OFFICIAL TEASER

[iOS Android] DEAD TRIGGER - E3 2012 OFFICIAL TEASER

Puddle THD

Tato hra si již odbyla svoji premiéru na Xbox Live Arcade a PlayStation Network a nyní se dostává i na Android. O co v ní půjde? Vaším úkolem je pomocí naklánění zařízení přivést vodu (či jinou kapalinu) do cíle. Ač to možná zní fádně, hra samotná vypadá moc hezky. Však posuďte sami z přiloženého traileru. Verze pro Tegru 3 přinese vylepšené textury, lepší stíny a efekty kapalin a pokročilou fyziku.

Puddle THD – Game for Google Nexus 7 Tablet

Puddle THD - Game for Google Nexus 7 Tablet

Demons’ Score THD

Demons’ Score se snaží zkombinovat zabíjení démonů dohromady s hudební složkou hry a celé to tak trochu připomíná Guitar Hero (musíte mačkat správná tlačítka ve správný moment). Hra poběží na Unreal Enginu 3 a pro Tegru 3 bude opět k dispozici verze s vylepšenou grafikou.

Demons’ Score – Trailer – E3 2012

Demons' Score - Trailer - E3 2012

Bounty Arms

Bounty Arms je akční hra typu sidescroller (stejně jako například stařičký Golden Axe). Hlavní náplní hry bude proskákat a prostřílet se všemi levely, k čemuž vám budou dopomáhat různé power-upy vylepšující vaši postavu a arzenál. Tentokrát se majitelé Tegra 3 zařízení nedočkají jenom grafického vylepšení hry, ale také exkluzivity v podobě kooperačního módu.

Hands-on with Bounty Arms for Android

Hands-on with Bounty Arms for Android

Heroes Call

Heroes Call je akční RPG viděné z izometrického pohledu a nabídne vše, co bychom mohli od takové hry očekávat. Několik rozdílných postav se specifickými schopnostmi, hromady vybavení pro vaši postavu a samozřejmě mraky monster čekajících, až ochutnají ostří vašeho meče. I tentokrát bude mít hra na Tegře 3 vylepšenou grafiku a fyziku.

Heroes Call : Alpha Build

Heroes Call : Alpha Build

Tak a to je vše. Na co se nejvíc těšíte? Osobně mi hodně zamlouvá Heroes Call. Konečně zajímavá „diablovka“ na Androidu.

Zdroj: Nvidia

 

Jan Slovák
O Autorovi - Jan Slovák

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Slovo-Mistr

Slovo Mistr: další návyková hra se slovy

Hry Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později
poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později

Komentáře (7)