Nové Samsung telefony by mohly mít čtečku otisků prstů na boku

ctecka otisku prstu na boku novy samsung telefon

Když společnost Samsung poprvé představila telefony se čtečkou otisků prstů, nacházely se v domovském tlačítku na přední straně. Po přechodu na Infinity displeje s minimálními rámečky se přešlo na zadní stranu. V zahraničí se nyní mluví o tom, že nový Samsung telefon obdrží čtečku otisků prstů v rámu, podobně jako to ještě nedávno měly Sony telefony.

Bude mít nový Samsung telefon čtečku otisků na boku?

Přímo v Jižní Koreji se spekuluje nad tím, že se chystá Samsung telefon, který bude mít čtečku otisků prstů v rámu na boku. Představení bychom se měli dočkat ještě tento rok. Je jasné, že nepůjde o vlajkové modely z řady Galaxy S10. Těch se dočkáme až v příštím roce a velice pravděpodobně již přinesou čtečku otisků prstů v displeji. Mnohem více to nasvědčuje tomu, že se čtečka v rámu objeví u střední třídy. Mohlo by se jednat o nástupce Samsung Galaxy A8 (2018), o kterém se v poslední době také hodně spekuluje.

Sony Xperia XZ1 Compact bok

Koneckonců přemístění čtečky otisků prstů na zadní stranu se Samsungu moc nepovedlo a u mnoha telefonů se setkala společnost s kritikou. Přemístění do bočního rámu by mohlo vyřešit problémy s umístěním a zároveň by to Samsungu umožnilo vytvořit líbivější design zadní strany. Řada majitelů Sony nebo Motorola telefonů, které jsou známé čtečkami otisků v rámu telefonu, si umístění pochvalovalo. Z osobní zkušenosti také můžeme napsat, že čtečky s tímto umístěním se nám používají pohodlně.

Chtěli byste Samsung telefon se čtečkou otisků na boku?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)