Nový odolný tablet Panasonic stojí přes 30 tisíc: Co je na něm tak speciálního?

odolný tablet panasonic

Historie se opakuje a společnost Panasonic opět představuje produkt s Androidem, který má nesmyslně nadsazenou cenu. Tentokrát se dostalo na odolný tablet Panasonic s mizernými parametry a cenou, která v přepočtu přesahuje částku 30 tisíc Kč. Má něco speciálního, co může ospravedlnit takto vysokou cenu?

Odolný tablet Panasonic Toughbook FZ-L1 cenou nezaujme

Řada Panasonic Toughbook je pro nás u telefonů a tabletů menší záhadou. Ukazuje to i poslední novinka s názvem Panasonic Toughbook FZ-L1, jde o sedmipalcový odolný tablet s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Plusem je zvýšená odolnost, splňují se certifikace IP67 a MIL STD-810G. O výkon se stará nevýkonný Snapdragon 210, který doplní 2GB RAM a 16GB vnitřní paměti, což jsou specifikace spíše pro systém Android Go. Ve skutečnosti ale funguje tento tablet na Androidu 8.1 Oreo.

panasonic tablet zadni strana

Na zadní straně se nachází 8 MPx fotoaparát a taky se na zadní stranu dá připevnit čtečka čárových kódů. Baterie tabletu má kapacitu 3 200 mAh, což je u tabletů směšná hodnota. Nabíjení probíhá přes microUSB, trvá zhruba 2 hodiny. Zajímavou funkcí je možnost výměny baterie přímo když je tablet zapnutý. Nemusíte ho tak vypínat, ale hned pokračovat v práci.  V balení se nachází poměrně bohaté příslušenství. Poslední netradiční věcí je COMPASS 2.0, což je zkratka pro speciální zabezpečení, které nabízí přímo Panasonic. V neposlední řadě potěší také prodloužená záruka na 3 roky. Cena tohoto tabletu je v Británii 1049 liber za základní model, v přepočtu tak více než 30 tisíc Kč.

Jak se vám líbí funkce tohoto tabletu? Jaká by musela být cena, abyste přemýšleli o jeho ceně?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)