Nový design Google Feed je absolutní katastrofa. Posuďte sami

novy design google feed katastrofa

Google často a rád zkouší nový design u svých služeb a aplikací. Bavíme se o změnách lišt, ikonek, barev apod. Častokrát se testuje i nový vzhled u aplikace Google, která nabízí například Google Feed (nový název pro Google Now). Od včerejšího dne můžou někteří majitelé vidět nový design Google Feed, který patří k tomu nejhoršímu, co kdy Google vytvořil.

Nový design Google Feed se absolutně nepovedl

Většinou jsou změny designu posuzovány subjektivně a najdou se lidé, kterým se novinky líbí. Zde to ale absolutně neplatí. Úhledně poskládané karty s informacemi jsou pryč. Místo toho vidíte bublinu s tématem zprávy, která se následně zobrazuje v samostatném okně. Velké obrázky zmizely, a hlavně se neuvěřitelné plýtvá místem, kdy je strašně moc nevyužitého místa. A pokud máte tmavé pozadí v telefonu, tak je to ještě lepší. Však posuďte sami, jak na první fotce “krásně” vyčnívá černé okno kolem příspěvků.

Kritika na tento design je velká, není se ale čemu divit. A co hůř, design se postupně uvolňuje na straně serveru, takže s tím ani nic neuděláte. Změny hlásí poměrně dost lidí, takže to vypadá, že jde o poměrně velký test. Věříme, že v Googlu kritiku uslyší, a nakonec od tohoto nápadu upustí.

[appbox googleplay com.google.android.googlequicksearchbox]

Líbí se vám tento design Google Feed?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (14)