Nové zprávy Google jsou rychlejší, chytřejší i designově povedenější

zpravy google novinka

Zprávy Google se dočkaly velkého vylepšení. Tato služba byla už od svého spuštění spíše takovým vedlejším projektem, je ale dobré vidět, že i na tyto projekty Google nezapomíná. Před několika měsíci jsme se dočkali nového designu a funkcí ve webové verzi, nyní se podobného osudu dočkala i aplikace.

Nové zprávy Google představeny

Na hlavní stránce aplikace můžete vidět záložku “Pro vás”, která nabízí podobné funkce, které můžeme znát již z Google Feed, nebo přímo z domovské obrazovky Google Chrome. Zkrátka se vám budou nabízet články, u kterých si Google myslí, že vás budou zajímat. Seřazeny jsou podle aktuálnosti. Jen tedy doufáme, že kvalita vybraných zpráv bude lepší, než právě v Google Feedu (bývalé Google Now).

Druhá část aplikace jsou “Titulky”. V nich si podle různých kategorií můžete vybrat další zajímavé zprávy, které nejsou řazeny přímo pro vás. Zároveň si můžete mnohem jednodušeji vybrat oblíbené servery a témata. Trochu překvapivě aplikace nahrazuje Kiosek Google Play. Aplikace Zprávy a počasí Google se postupně stahuje z Google Play, na náš region se prozatím ještě nedostalo. Stejně tak se na nás nedostalo s aktualizací Kiosek Google Play, nicméně APK soubor ke stažení již k dispozici je.

Vyzkoušeli jste již nové zprávy Google? Jak se vám zatím líbí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)