Nové HTC One zachyceno na kvalitních fotkách – nabídne bezdrátové nabíjení?

htc-one-sales-girl-635

Na internetu se objevily zdařilé fotky chystaného modelu HTC M8 (nebo HTC One 2, či The All New HTC One), které telefon zachycují detailně ze všech stran a jejich kvalita je na dobré úrovni. Některé fotografie porovnávají chystaný model s již představeným HTC One Max. Podle záběrů se konektor na sluchátka posunul z horní hrany na spodní, vedle otvoru pro microUSB.

htc-one9

htc-one10 htc-one12 htc-one1 htc-one2 htc-one7 htc-one6 htc-one5 htc-one4

Kromě fotografií se kolem HTC M8 objevila ještě jedna zajímavá zpráva. Kolegům z PhoneAreny poslal anonymní zdroj seznam většiny zvuků nového modelu (upozornění, vyzváněcí tóny). Mezi zcela obyčejnými názvy a zvuky se objevila položka pojmenovaná jako “Wireless Charging Started.ogg”, tedy bezdrátové nabíjení zahájeno, jež by mohla signalizovat přítomnost bezdrátového nabíjení v nové vlajkové lodi. Pokud by nové HTC One disponovalo touto technologií, jednalo by se o další vylepšení oproti předchůdci.

U spekulací vždy existuje reálná šance, že se ukáží jako liché. Uvidíme, jak tomu bude tentokrát. Jisté je, že HTC představí nový TOP model již 25. března a s tím, jak se datum přibližuje, bude narůstat i počet spekulací.

Jak se vám nové HTC One líbí? Využili byste bezdrátové nabíjení?

Zdroj: PhoneArena, TalkAndroid

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)