Nová verze Snapseedu umožní zkombinovat dvě fotky do jedné

Snapseed – náhleďák

Google pracuje zcela na všem. Kromě nových verzí Androidu tak získáváme i velké aktualizace na běžné aplikace. Například nová verze Snapseedu, tedy verze 2.17, přidává hned tři nové nástroje. Pojďte se podívat jaké nové nástroje nám Google přichystal a k čemu vlastně slouží.

Nová verze Snapseedu nabídne nejen efekt dvojité expozice

Google k aktualizaci uvedl, že nástroj Double Exposure umožní uživatelům vybrat si z různých režimů prolnutí. Některé tyto režimy pak byly inspirovány jak analogovými fotografickými a filmovými technikami zpracování obrazu, jiné těmi digitálními.

nová verze snapseedu Ukázky dvojité expozice (Double Exposure)

Dalším novým nástrojem, který se objevil teprve po aktualizaci, je tzv. Face Pose. Ten dovolí uživatelům opravit křivky portrétu díky nasimulovanému trojrozměrnému modelu.

Nakonec je tady nový nástroj Expand, který je ne méně zajímavý. Jeho úkolem je uživateli umožnit zvětšení plátna, přičemž k zaplnění nově vzniklého prázdného místa použije obsah z původního obrazu. Vše by mělo plynule navazovat a v případě kvalitních fotek by nemělo být nijak znát, že je prostor zvětšován.

Čtěte také:

Nová verze Snapseedu také přináší další menší vylepšení. Mezi nimi by se měla objevit například vylepšená podpora štětce a jeho chování při vrstvení. Dohromady tak v aktualizaci získáváme celkem slušnou dávku novinek, které ze Snapseedu udělají opět konkurenceschopný nástroj pro pokročilou editaci fotografií. Pokud aktualizaci ještě nemáte k dispozici, nezoufejte. Zatím je venku pouze verze pro 32-bitové procesory, takže novější smartphony ještě nemají dostupné ani APK. Je to ale jen otázkou pár dní, než bude aktualizace dostupná pro všechny.

[appbox googleplay com.niksoftware.snapseed]

Zdroj: androidauthority.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (0)