Nová verze naší aplikace pro prémiové uživatele!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

prémioví uživatelé zbystřete. jako první jste měli možnost  vyzkoušet naši zbrusu novou aplikaci a i nyní vám darujeme náskok před ostatními. aplikace světa androida se dočkala další důležité aktualizace, která aplikaci ještě více vylepšuje a usnadňuje tak každodenní konzumaci novinek z dění androidí scény. vyzkoušejte verzi 2.1.0 již nyní!

 co uživatel s naší novou aplikací získá?

  • pohodlné čtení veškerých novinek na našem portálu
  • možnost komentování článků přímo z prostředí aplikace
  • dělení článků podle kategorií
  • sdílení zajímavého obsahu na sociální sítě
  • vyhledávání
  • přidávání článků mezi oblíbené (pak čtení offline)
  • upozornění na nové články
  • změnu velikosti písma pro snadnější čtení

autorem aplikace je náš redakční kolega michal mátl (@technicix), o grafickou část se postaral michal feltl (www.michalfeltl.cz).

aplikace svět androida hd 2.0 (android)

nový design hlavní strany nadchne a usnadní čtení novinek

část našich čtenářů nás odměnila zpětnou vazbou, která hlásala, že se ve stávajícím streamu novinek občas ztrácí. snažili jsme se tedy vymyslet, jak neztratit moderní design aplikace a úvodní stranu zpřehlednit. nynější podoba tak dostává nový nádech, který se i na sociálních sítích dočkal pozitivního ohlasu. posuďte sami.

nová podoba hlavního streamu nová podoba hlavního streamu

přidali jsme označení přečtených článků

jelikož na vás občas sršíme novinky z kulometu, začínáte se ptát sami sebe: “tento článek jsem již četl nebo ne?” my jsme se rozhodli vám pomoci toto dilema vyřešit jednou provždy a přidáváme funkci, která za vás hlídá, zda jste daný článek již ve vašem telefonu otevřeli či nikoliv. koneckonců je to také jeden z požadavků, které jste na nás po vydání nové verze vysílali.

nová funkce - přečtený článek viditelně zbledne. nová funkce – přečtený článek viditelně zbledne.

tabletům vstup povolen

i když čistokrevnou tabletí verzi naší aplikace teprve chystáme, rozhodli jsme se i stávající podobu trochu upravit, aby i majitelé větších dotykových placek mohli nasávat informace a články z našeho portálu.

novinky již nyní můžete číst na vašem tabletu! novinky již nyní můžete číst na vašem tabletu!

nová verze zatím pouze pro prémiové uživatele

věrní čtenáři, kteří se rozhodli podpořit náš portál a pomoci tak jeho rozvoji, si zaslouží také nějakou zpětnou vazbu od nás. a jedna z mnoha výhod tkví právě v předčasném vyzkoušení nové aplikace a dalších nových verzí. zatímco na google play se naše aplikace stále honosí verzí s číslovkou 2.0, prémioví uživatelé si již dnes mohou vyzkoušet novou verzi 2.1.0. a je se na co těšit!

odkaz ke stažení

[restrict paid=true]
novou verzi stahujte zde.

[/restrict]

na google play již za  týden!

ani ostatní naši čtenáři nemusí smutnit. již za týden se této verze dočká zbytek světa – přesně za tuto dobu plánujeme vypustit novou verzi také na svět aplikací google play. a bude to jízda!

svetandroida.cz
svet androida
verze 2.0.0 (3. 4. 2013)
velikost 1,3 mb
2.2+


zdarma

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (35)