Nová reklama na chytré hodinky Samsung Gear Fit

samsung_gear_fit

Silnými stránkami hodinek (či, chcete-li, náramku) Samsung Gear Fit jsou stylový design, nízká hmotnost a pochopitelně především nabízené funkce. Zakřivený displej typu Super AMOLED slouží k zobrazování oznámení a ovládání některých funkcí telefonu. Ideálním společníkem této nositelné elektroniky je samozřejmě aktuální vlajková loď Samsungu – Galaxy S5. Hodinky se nebojí vody ani prachu, což jsou v případě tohoto příslušenství, které využijete především pro sledování fyzické aktivity, dvojnásob užitečné vlastnosti, jenž se uplatní při každodenním používání.

Nová reklama na chytré hodinky Samsung Gear Fit Nová reklama na chytré hodinky Samsung Gear Fit

Nově publikovaný reklamní spot se snaží ve 46 sekundách ukázat to nejlepší, co přinesou chytré hodinky Samsung Gear Fit v průběhu všedního dne.:

  • Měření tepové frekvence.
  • Počítání spálených kalorií.
  • Upozornění na příchozí hovor a jeho odmítnutí.

V klipu je také vyzdvižen stylový design, který příznivci aktivního života jistě ocení.

http://www.youtube.com/watch?v=d3kJk9GlFC4

 

Zajímavostí je způsob, jakým bylo video natočeno – jedná se vlastně o “first-person” pohled uživatele/majitele, natočený pravděpodobně chytrými brýlemi, přičemž do obrazu jsou promítány údaje z hodinek. Je možné, že se jedná o spojení s Google Glass, nicméně o něco pravděpodobněji se jeví varianta, že snímek vznik s pomocí dosud nepředstavených inteligentních brýlí z dílny Samsungu. Bohužel ani z odrazů ve sklech nelze rozpoznat, jaké zařízení bylo k pořízení videa použito.

Chytré hodinky Samsung Gear Fit pořídíte na českém trhu za cenu kolem pěti tisíc korun. Pokud byste o tomto příslušenství chtěli vědět více, doporučujeme přečíst podrobnou uživatelskou recenzi.

Graf ceny produktu Samsung SM-R3500ZKAXEZ poskytuje server Heureka.cz

Zdroje: Galaxy Droid, Phone Arena.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)