Vyšla aktualizace Nova Launcher 5.1: Přináší dynamické značky u ikon

Nova Launcher 5.1 nahled

Jedna z nejoblíbenějších aplikací vychází v nové verzi. Nova Launcher 5.1 přináší jednu velkou a několik menších novinek. Pojďme se na ně podívat.

Nova Launcher 5.1: Nepřečtené položky u ikon

Lidé, kteří mají beta verzi tohoto launcheru, tak si již tyto novinky několik týdnů můžou zkoušet. Nyní se ale dostává do plné verze. Největší novinkou jsou dynamické značky u ikon. Pokud si tuto funkci nastavíte, tak se vám u ikon bude místo čísla zobrazovat malá ikonka. Když vám například napíšou dva lidé na Facebook Messenger, tak místo číslovky 2 uvidíte rovnou, kdo vám píše.

neprectene polozky

Jeden z vývojářů prozradil, že čísla u nepřečtených položek jsou často nepřesná, částečně kvůli tomu, že API má různá omezení a taky kvůli tomu, že aplikace často počítají odlišné věci. Pokud vám ale vyhovují čísla, tak se nemusíte ničeho obávat, i tato možnost v Nova Launcheru nadále zůstává.

Mezi další novinky patří oprava několika chyb pro Samsung Galaxy S8 a také lepší optimalizace vzhledu u nadstaveb pro telefony od společností Samsung a Huawei.

[appbox googleplay com.teslacoilsw.launcher]

Vyzkoušíte nové dynamické značky? Přijde vám to jako lepší řešení než klasické číslice?

Zdroj: phonearena.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

launchery_iuco

SvětAndroida doporučuje: čtyři launchery

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
9 min. uložit na později

Komentáře (19)