Nokia telefony střední a nižší třídy budou dostávat pravidelné aktualizace

pravidelne aktualizace Nokia

Už je to několik týdnů, co společnost HMD Global oznámila nové Nokia telefony, se kterými chystají vstoupit na trh s Android telefony. Jedná se o modely Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6. Nyní jsme se dozvěděli, že všechny tyto modely dostanou aktualizaci na Android O i pravidelné aktualizace bezpečnosti systému.

Pravidelné aktualizace budou mít všechny Nokia telefony

Pokud to společnost HMD Global dodrží, může mít další velké plus proti konkurenci. Ve střední a nižší třídě není moc obvyklé, že by zařízení dostávala aktualizace. U těch známějších značek můžeme většinou vidět jednu velkou aktualizaci na novější verzi Androidu, ale rozhodně ne pravidelné bezpečnostní aktualizace.

„Chytré telefony Nokia dostanou Android O ihned, jakmile nám jej zpřístupní Google, stejným způsobem se bude HMD Global starat i o měsíční bezpečnostní aktualizace,“ prozradil mluvčí společnosti pro server TechRadar.

Nové Nokia telefony jsou již za rohem, na trh by se měly dostat v následujících týdnech. K dispozici budou celkem tři modely. Dražší a lépe vybavenější modely by se pak měly ukázat v druhé polovině roku 2017, spekuluje se o názvech Nokia 8 a Nokia 9.

Myslíte si, že HMD Global dodrží aktualizace pro Nokia telefony?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (13)