News Pro: Nová aplikace Microsoftu pro zpravodajství

News Pro

V těchto dnech je téměř vše o personalizaci. Fitness aplikace vám vytváří speciální cvičení, hudební aplikace zase tvoří playlisty. Nyní se přidává Microsoft s aplikací News Pro, která vám bude ukazovat obsah na míru ušitý.

News Pro: Zprávy přímo pro vás

Nová aplikace sbírá články a zprávy z celého světa a následně se vám snaží nabízet ty nejlepší, o které byste mohli mít zájem. Dalo by se říct, že se jedná o takovou odpověď Microsoftu na jednu z částí Google Now, který funguje velmi podobně.

Do News Room se připojíte přes profil. Ten můžete vytvořit pomocí Facebooku, Twitteru, Linkedln, nebo klasického emailu. Jelikož aplikace zatím není dostupná pro Česko, nenajdeme tam zatím zprávy v češtině. To by se ale mělo brzy změnit. I tak se ale jedná o dobré místo, jak mít přehled o světových zprávách, když vám nevyhovují současné zpravodajské aplikace.

Přes vyhledávač v horní části si můžete rychle vyhledat témata, která vás zajímají. K něm vám následně aplikace dodá články. Podle všeho to vypadá, že hlavní nabídka zpráv se bude právě měnit díky tomu, která témata budete vyhledávat.

Jak už jsme zmínili výše, aplikace zatím není dostupná pro Česko, takže se nedá oficiálně stáhnout z Google Play.  S tím si ale dokážeme poradit, soubor ke stažení naleznete například na APKMirror.

[appbox googleplay com.microsoft.newspro]

Používáte speciální aplikace pro sledování zpráv?

zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (1)