Nevyhovuje vám Google Keep? Vyzkoušejte Got-IT!

got-it!

Pokud čtete náš web pravidelně, jistě vám neunikl náš detailní rozbor nové služby Google Keep. Někoho možná zaujala, někomu třeba připadala příliš nedomyšlená. Jestliže hledáte alternativu, která by si zachovávala jednoduchost aplikace od Googlu a přitom poskytla některou extra funkcionalitu, možná vás zaujme Got-IT!

Jedná se o aplikaci od italského vývojáře jménem Mirko Dimartino a jak sám uvádí, chtěl vytvořit aplikaci ve stylu HOLO UI, která se bude držet vzoru Google Keep, ale bude o něco intuitivnější. Zda se mu to podařilo, můžete posoudit sami – aplikace je na Google Play zcela zdarma a pokud by se vám zalíbila, je tu možnost zakoupení placené verze, která přidává extra funkcionalitu v podobě možnosti zaheslování vašich poznámek.

unnamed (10) unnamed (9) unnamed (8)

Veškeré poznámky se synchronizují přes server Google Tasks (aplikaci je potřeba odsouhlasit přístup k této službě). Je zajímavé, že synchronizace mezi mým tabletem a Google Tasks v Gmailu probíhala naprosto bezproblémově, zatímco telefon Desire Z hlásil chybu synchronizace. Got-IT! se postará o zaznamenávání jednoduchých poznámek bez obrázků, umí nastavit datum a upozornění na jednotlivé příspěvky, což považuji za výbornou vlastnost. Dále tu máme widget na plochu, podporu pro Dashclock, poměrně pestré nastavení.

Got-IT! určitě nebude pro každého a uživatelé zvyklí na komplexnější řešení se nejspíše jednoduchosti této aplikace vysmějí. Pokud ale hledáte jednoduchý program pro psaní poznámek s časovým upozorněním, Got-IT! může stát za zvážení.

 

Got-IT! Free
Mirko Dimartino
Verze 1.3 (9. 4. 2013)
Velikost 880 kB
4.0+


Zdarma

 

Zdroj: XDA Developers

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později
play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později

Komentáře (8)