Neomezené FUP u Vodafonu dnes končí

Vodafone-LTE-Logo

Společnost Vodafone potěšila všechny své zákazníky vánočním dárkem, který představoval neomezené FUP pro mobilní internet v rámci České republiky. V praxi tedy mohli všichni uživatelé Vodafonu stahovat neomezeně skrze mobilní síť. Tato akce trvala dva měsíce a končila dnešní půlnocí. Zákazníci této sítě by si nyní měli dát pozor, neboť dnes došlo opět k obnovení datového balíčku a data nad rámec tarifu již nebudou k dispozici zdarma.

Neomezené FUP Vodafone

Vodafone rovněž prozradil, že díky této akci někteří z uživatelů překročili hranici 1 TB stažených dat. K největšímu vytížení sítě došlo 4. ledna, pravidelně uživatelé nejvíce využívali internet ve večerních hodinách okolo 20. a 21. hodiny.

„V prosinci jsme zaznamenali více než 300% meziroční nárůst datových přenosů, zájem zákazníků o mobilní data se neustále zvyšuje,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu.„ Po ukončení nabídky navíc všem zákazníkům obnovíme celý jejich původní datový objem, který budou moci využívat do konce svého zúčtovacího období“, dodává Dvořák.

Doufejme, že podobných akcí budou čeští operátoři pořádat více. Využili jste neomezené FUP od Vodafonu?

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

SONY DSC

Jak vybrat správný telefon pro české LTE?

Návody Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (26)