Neoficiální Android 4.2.1 pro Galaxy S III ke stažení, oficiální dorazí brzy

samsung-logo

Prozatímní výhoda přístrojů řady Nexus je ta, že již nyní disponují nejnovější verzí systému Android 4.2, kterou jim současné TOP modely přístrojů mohou jen závidět. Jedním  z nich je i přístroj Samsung Galaxy S III, který by se však mohl aktualizace na Android 4.2 dočkat co nejdříve. Proč? Známý server SamMobile totiž připravil ke stažení uniklou ROM Androidu 4.2.1, kterou mírně upravil pro nahrání skrze software ODIN a nedočkavci ji již nyní mohou vyzkoušet v praxi. Díky úniku je tak velmi pravděpodobné, že oficiální verze aktualizace je již v přípravě a vyjít může brzy (ale také nemusí).

Screenshot_2013-02-22-16-55-43 Screenshot_2013-02-22-16-58-13 Screenshot_2013-02-22-17-00-04

A co je nového ve verzi 4.2.1? Vylepšena a aktualizována byla především zamykací obrazovka, která si již nyní poradí s Widgety pro zamykací obrazovku. Přibyla také funkce Daydream, která supluje Spořič obrazovky, jako ho známe ze stolních PC. Také notifikační obrazovka se dočkala některých vylepšení a přístroj by si měl ještě lépe poradit s hlasovým ovládáním.

Autoři předesílají, že jejich upravená ROM funguje jako kterákoliv jiná oficiální ROM, nicméně je potřeba mít stále na paměti, že to není oficiální update od Samsungu, a tak se některé chyby mohou projevit. Při nahrávání ROM do svého telefonu se vám také odečte jedna hodnota z počítadla flashování.

Verze ke stažení zde, návod pro flashnutí ROM naleznete na stránkách SamMobile.

zdroj: sammobile.com

Za tip moc děkujeme čtenáři Miroslav Sitta.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

samsung_manual_ico

Stahujte: manuál k Samsungu Galaxy S III

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později

Komentáře (16)