Neoficiálně: Xperia X3 v lednu na pultech obchodů?

Sony odmítá spekulace o prodeji své mobilní divize

Takzvané rumors mám na jednu stranu rád, na tu druhou mě ale štve ta “nejistota” v každém směru. Vsadím se, že tento názor nemám jen já, či hoši z Phandroid.com, ale že ho sdílí většina lidí co sleduje dění kolem systému Android.

Xperia X3 v bílé barvě Xperia X3 v bílé barvě

Ani nejnovější rumor, neboli neoficiální zpráva, není výjimkou. Do světa ji poslali moderátoři serveru MobileCrunch.

A to konkrétně o prvním androidím telefonu z továren Sony Ericssonu, modelu Xperia X3. O X3 kolují informace již poměrně dlouho, první info naleznete i v našem článku. Podle posledních zpráv by měl Rachael, jak je také telefon nazývám, přijít do prodeje příští rok v lednu. Kde se najednou vzala tato informace? Jelikož by logicky měl model X3 přijít na řadu po Xperii X2, která byla před pár týdny oficiálně představena, počítá se nyní se započetím prací na zmíněné Xperii X3.

Další informace, jako cena či podrobnější specifikace, nejsou známy. Přesto alespoň předběžnou cenu odvodit můžeme – oba předchozí modely Xperia (X1, X2) začínaly na poměrně vysoké ceně (X2 by podle MobilManie měla začínat dokonce na částce 17 500 Kč). I přesto doufám, že se Xperia X3 stane víc než vymyšleným telefonem tvůrců “rumors”.

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později
IMG_8081

Recenze Sony Ericsson Xperia Arc

Telefony Atomcz Atomcz
8 min. uložit na později

Komentáře (0)